Весняні Cherry Blossom від Harry Winston

Ювелірний бренд надихнувся ніжністю квітучої вишні і напередодні виставки Baselworld представив одну зі своїх найбільш жіночних моделей годинників.

Східні мотиви легко читаються в новому годиннику Harry Winston, адже головною прикрасою моделі стали тендітні гілки квітучої сакури - невід'ємного символу Японії. Фантастично красиве, але дуже недовгий явище щорічно відзначається пишним фестивалем - так японці вітають довгоочікувану весну. Назва свята Ханами так і перекладається з японської мови - «милування квітами».

Годинники Avenue Classic Cherry Blossom, які офіційно надійдуть в продаж в травні, були наділені циферблатом з блідого блакитнувато-зеленого перламутру, який своїми природними м'якими переливами імітує легкі хмари на весняному небі. Бутони квітів, роль яких грають безбарвні діаманти і рожеві сапфіри, розташувалися на тонких гілках з білого золота.

Корпус Cherry Blossom, оформлення якого було натхненне фасадом флагманського бутика Harry Winston на 5-й Авеню, виконаний з 18-каратного білого золота і інкрустований 29 безбарвними діамантами класичної круглої огранювання. Ремінець годин - синьо-зелена шкіра алігатора - доповнений коштовною пряжкою з того ж білого золота з діамантами.