Алхімія Richard Mille: годинник із золота з карбоном і кварцом

Часовий бренд Richard Mille вирішив вразити публіку не технічними ускладненнями, а незвичайними матеріалами, створеними на основі золота, кварцу і вуглецевого волокна.

Швейцарські годинникові компанії Richard Mille і North Thin Ply Technology найближчим часом спільно представлять два нових матеріалу для виготовлення годин - золотий кварц TPT і золотий NTPT-карбон. І вони стануть матеріалом не для одних, а відразу для двох годин: жіночих моделей RM 07-01 і the RM 037.

Комбінація нових матеріалів цих нових матеріалів дозволить збільшити не тільки ексклюзивність годин, але і їх ударостійкість. Унікальність матеріалів вимагає змін у виробництві хронометрів, починаючи з верстата, нарізає матеріал, і закінчуючи процесом складання. Однак результат вартий того - ці твори годинникового мистецтва сильно відрізняються від звичних всім золота і платини, вони легко впізнавані.

Поєднання золота з кварцом або карбоном - це цікаве рішення, а також це приклад для багатьох брендів, що крім впровадження додаткових ускладнень і технічних інновацій, не варто забувати і про роботу з матеріалами.