Золоті PS4 і Xbox One представлені в Дубаї

Перші в світі золоті ігрові консолі нового покоління були представлені на фестивалі Games14.

Одна з найбільших роздрібних мереж з продажу електроніки провела прем'єру перших в світі золотих Xbox One і PS4 (що вийшли в цьому році ігрових консолей) на Games14, найбільшому фестивалі любителів відеоігор на Близькому Сході.

Jumbo Electronics пропонує заможним геймерам унікальні модифікації конкуруючих консолей, а також підготувала до фестивалю цілу купу інших цікавих пропозицій, як консольних, так і зі світу ПК.

Представник мережі магазинів електроніки підкреслив, що корпус з рожевого золота для спеціальних версій консолей був виготовлений знаменитої італійської ювелірної фірмою Gatti.

Ексклюзивні модифікації консолей можна було придбати на ігровому шоу за 49 999 дирхам ОАЕ (13 699 доларів).

Games14, що проходила в період з 11 по 13 вересня, збирає разом лідерів ігрової індустрії, зокрема Microsoft Xbox і Sony PlayStation і провідні роздрібні мережі електроніки в ОАЕ, щоб надати геймерам можливість дізнатися більше про найбільш очікуваних іграх.

Ринок відеоігор на Близькому Сході становить, відповідно до звітів Gartner, більше 1 мільярда доларів, і події подібні Games14 грають ключову роль в зближенні розробників ігор, виробників консолей і роздрібних мереж з кінцевими користувачами, допомагаючи максимально використовувати потенціал зростання індустрії ігор в регіоні. Надим Кханзадах, глава відділу роздрібних продажів в Jumbo Electronics

Ми особливо раді тому, що саме на Games14 були представлені найбільш унікальні і цінні консолі в світі, виготовлені Gatti. Вишукана золота оздоблення та висока деталізація корпусів роблять ці консолі бажаним предметом колекціонування для геймерів, які люблять розкіш.

Залиште Свій Коментар