Годинники Richard Mille RM 27-03 Rafael Nadal

Новий годинник Richard Mille, створені на честь тенісиста Рафаеля Надаля, наділені фантастичною витривалістю і прикрашені яскравими квітами Іспанії.

Ще перед Відкритим чемпіонатом Франції з тенісу 2017 року, де Рафаель Надаль взяв десятий в своїй кар'єрі титул в одиночному розряді, що спонсорує Надаля виробник люксових годин Richard Mille представив свій новітній хронометр, який тенісист носив під час турніру. Випущені всього в п'ятдесяти примірниках годинник Richard Mille RM 27-03 Rafael Nadal виставлені на продаж за 725 000 доларів.

Ціна відображає той обсяг дослідницької та конструкторської роботи, що потрібен був для створення годин, здатних витримувати Надалевскіе помахи ракеткою протягом усіх його матчів. Неймовірно витривалий турбійон здатний виносити перевантаження до 10 000 g, що вдвічі перевершує показник попередніх RM 27-02. Вага турбийона склав всього 34 грами.

Для годин була обрана жвава яскраво-червоно-помаранчева колірна гамма - знак поваги до прапора рідної Надалю Іспанії. Годинник виготовлений із застосуванням Quarz-TPT (фірмового матеріалу з тонких шарів кварцу товщиною всього в 45 мікрометрів) і покриті полімерною смолою для додання корпусу гармонійного хвилястого ефекту.

Ремінець годин - «комфортний ремінець», як його назвав Richard Mille - зроблений з еластичного матеріалу і робить носіння хронометра особливо зручним.