Диснеївська колекція Chopard

Всесвітньо відомий ювелірний бренд випустив колекцію незвичайних прикрас, натхнених принцесами Діснея

Chopard об'єднав свої зусилля з лондонським універмагом Harrods, щоб створити колекцію прикрас, присвячених найпрекраснішим представницям мультиплікаційного світу, створеного компанією Walt Disney.

Русалочка Аріель, красуня Белль, Попелюшка і інші принцеси отримали по персональному прикрасі (а деякі і не по одному), серед яких браслети, кольє, сережки, кільця і прикраси на голову.

Кароліна шойфеле, віце-президент і художній керівник ювелірної компанії, розповіла, що персонажі Діснея були джерелом натхнення для бренду задовго до цього творчого об'єднання.

Світ Уолта Діснея часто опинявся музою Chopard. Я дійсно щаслива, що ми отримали можливість створити прикраси для знаменитих диснеївських принцес. Кароліна шойфеле

Запуск колекції тісно пов'язаний з відкриттям різдвяної вітрини 2012 року в Harrods, на якій будуть демонструватися сукні таких відомих дизайнерів і марок, як Oscar de la Renta, Versace і Elie Saab. У святковій продажу бере участь також благодійний проект шойфеле і взуттєвого дизайнера Джузеппе Занотти.

Хотілося б відзначити, що не тільки для Chopard принцеси Діснея стали приводом для створення ювелірних виробів. Так компанія з промовистою назвою Disney Engagement Rings випустила лінійку обручок, підібраних за стилем для кожної мультяшної героїні.

Аріель

«Русалочка»

Белль

"Красуня і чудовисько"

Попелюшка

жасмин

«Аладдін»

Мулан

Покахонтас

Рапунцель

Спляча красуня

Білосніжка

Тіана

«Принцеса і жаба»

Залиште Свій Коментар