Місячний камінь

Місячний камінь належить до групи польових шпатів, а свою назву отримав завдяки незвичайному сріблясто-блакитного кольору.

  • Мінерал: Польовий шпат
  • Колір: Блідо-блакитний
  • Твердість по Моосу: 6, 0-6, 6
  • Щільність: 2, 6 г / см 3

Місячний камінь відрізняється особливою крихкістю і схильний до температурних і погодних перепадів.

Друга назва каменя - адуляр - не зовсім коректно, тому що адуляр є безбарвний ортоклаз, а місячний камінь включає в себе і ортоклаз, і альбіт. Однак ж переливи кольору, властиві місячного каменя під освітленням, прийнято називати адулярізацией.

Легенда про місячному камені

Однією з найбільш рідкісних різновидів адуляру є камінь жовтуватого кольору. За повір'ям, саме в такий мінерал відьма на смертному одрі може укласти всю свою силу і так обдурити смерть. Якщо ви володієте жовтуватим місячним каменем, то варто придивитися до нього в повний місяць більш уважно. Якщо в ньому міститься відьмацька сила, то камінь в цю ніч придбає жовтувато-червоний або навіть кривавий відтінок.

Родовища і вартість місячного каменю

Найбагатше і відоме місце видобутку місячного каменя розташоване на індійському острові Шрі-Ланка. У другій половині XX століття були відкриті ще кілька родовищ. Серед них острів Мадагаскар, штат Віргінія в США і Танзанія.

Місячний камінь користується досить великою популярністю і попитом у ювелірів. Ціни на нього можуть суттєво відрізнятися, а найдорожчими є екземпляри з інтенсивним блакитним кольором, яскравим внутрішнім світлом і найбільшою колірною глибиною. Такі камені рідкісні і дороги. Найменшим попитом в ювелірній галузі користуються багатобарвні камені і ціни на них не високі. В середньому ж вартість маленьких і не кращих за якістю каменів починається від 1 долара за 1 карат, більші адуляри (від 3-4 карат) за умови високої чистоти і ідеального кольору можуть коштує від 70 доларів за карат.

Лікувальні властивості місячного каменю

Цей мінерал має здатність «витягувати» з власника негативну енергію і стабілізувати енергетичне поле. Також адуляр може залікувати невеликі пошкодження шкіри: подряпини, опіки, садна. Фахівці впевнені, що він благотворно впливає на хворих на епілепсію: послаблює і скорочує час нападів цього захворювання.

Існує думка, що навіть камінь невеликого розміру здатний полегшити пологи і стабілізувати роботу органів малого таза, а також позбавити свого власника від неконтрольованих спалахів агресії і страху. Місячний камінь виліковує від безсоння, сприяє відновленню органів шлунково-кишкового тракту.

При постійному контакті місячний камінь контролює рух рідин в організмі, позбавляє від каменів в органах, і з його допомогою можна вилікуватися від ракових захворювань на останніх стадіях.

Магічні властивості місячного каменю

Як зрозуміло з назви, камінь безпосередньо пов'язаний з Місяцем. Дуже часто можна помітити мутновато-біле плямочки в ньому, розмір якого залежить від фази цієї планети-покровительки. В повний місяць же камінь стає на дотик крижаним, і вважається, що саме в такому стані він найбільш придатний для здійснення магічних дій.

Місячний камінь здатний підсилювати інтуїцію власника, особливо у тих, хто народжений під час повного місяця. Якщо відбулося сварка в родині, то камінь здатний погасити її, за умови, що буде в обох подружжя.

Якщо в будинку є фігурки з цього мінералу, на час убування Місяця їх треба прибрати подалі, щоб не стати жертвою «вампіризму» каменю в цей період.

Кому підходить місячний камінь

Це дивовижний камінь рекомендується носити людям з твердим характером, які схильні вміють мріяти і фантазувати. Їм місячний камінь принесе удачу в справах і злегка пом'якшить характер. Але якщо його власником стане людина недовірливий і примхливий, то адуляр, посиливши ці риси характеру, перетворить власника в пародію самого себе.

Вважалося, що адуляр здатний допомогти власнику знайти свою другу половинку і зберегти виникло взаємне почуття на все життя. Саме тому прикраси з ним бажано носити незаміжнім дівчатам.

Як амулет, його варто постійно носити людям творчих професій: художники, поети, музиканти тощо Так як одне з багатьох властивостей цей мінералу - розкриття потенціалу людини, і розширення його свідомості.

І, звичайно, не можна не згадати, кому ж із знаків Зодіаку підходить. Прикраси з місячним каменем по-справжньому протипоказані лише Льву, Стрільця і ​​Овна. Представники інших знаків можуть носити прикраси з місячним каменем не боячись наслідків.

Залиште Свій Коментар