«Дракон» і «Павук» - чохли за 880 000 доларів

Як ви будете почуватися - володіти чохлом для смартфона більш дорогим, ніж розкішний автомобіль, квартира або навіть просторий будинок?

Легендарний дизайнер, всі поважають Аніта травня Тан з Al-gems.com, вклала тисячі ідей і всю свою душу в створення анонсованих у 2012 році кейсів для iPhone, які отримали назви Dragon і Spider.

Обидві моделі виготовлені таким чином, що можуть носитися як намиста. У цих прикрасах поєднуються звичні для робіт Аніти вишуканість і розкіш, а також ціла плеяда дорогоцінних каменів: рубіни, сапфіри, цаворіти, смарагди та діаманти.

Розповімо про кожен докладніше. Чохол з гордою назвою «Дракон» виготовлений з 18-каратного золота, покритого ні багато ні мало 2200 безбарвними і кольоровими (коричневого кольору, а також кольорів шампань і коньяк) діамантами загальною вагою 32 карата. Всі ці числа не випадкові, адже дизайнер знайшла місце для нумерологічних ідей: наприклад, число 22 означає «легкий», 32 - «народжений легко», а сума що утворюють їх цифр дорівнює дев'яти - числу, асоційованого з лідерством, цілісністю і зрілістю. Дракон ж служить символом Всесвіту, буття, життя і зростання.

Пару «Дракону» становить чохол «Павук» - найкраще свідчення важкої праці, творчості і єдності. Корпус також виготовлений з 18-каратного золота і прикрашений 2800 безбарвними і чорними діамантами загальною вагою 38 карат. Аніта каже, що число 28 означає «легко заробляє багатство», а 38 - «народжений багатим».

Орієнтовна вартість обох чохлів становить 880 тисяч доларів. Про таємне сенсі числа 88 дизайнер не повідомила, але ми здогадуємося, що означає воно щось на кшталт «що приносить багатство». Обидва корпуси були з гордістю представлені на аукціоні, який Magnetic Communication Inc. провели восени 2012 року.

Залиште Свій Коментар