Дебютна колекція прикрас від Елі Топа

Дизайнер зробив собі ім'я, створюючи ювелірні колекції для Lanvin, Yves Saint Laurent і інших відомих модних будинків. Тепер Елі Топ вирішив запустити власний бренд.

Створюючи свою першу незалежну колекцію, Mécaniques Célestes, Елі Топ ні в чому собі не відмовляв і рішуче змішав елементи сьогодення, минулого і майбутнього.

На перший погляд, космічний дизайн дебютної колекції Елі Топа виглядає дещо прямолінійним. Форми і ідеї гранично прості: сяюче срібло, масивні ланцюжки, гравірування самоцвіти. Однак варто тільки розглянути ці сережки, кільця і ​​кулони ближче, як перед нами розкривається цілий всесвіт в мініатюрі, захоплива своїми барвами і тонкими деталями.

За аналогією з колекцією Rose Des Vents від Dior, Елі Топ зробив в кожній прикрасі крихітні оглядові віконця, через які можна побачити внутрішню красу вироби. На лицьовій стороні прикрас покояться мініатюрні планети, зроблені з огранованих самоцвітів: хризопразу, агату і лазуриту. Планету можна приховати від сторонніх очей під куполом з золота або срібла.

Кольє з поворотним центральним елементом з колекції Mécaniques Célestes від Елі Топа
Сережки з колекції Mécaniques Célestes від Елі Топа
Кільце з колекції Mécaniques Célestes від Елі Топа
Кольє з колекції Mécaniques Célestes від Елі Топа
Браслет з колекції Mécaniques Célestes від Елі Топа
Кольє з круглим кулоном з колекції Mécaniques Célestes від Елі Топа

Описуючи цю унікальну функціональність, Елі зазначає, що камінь можна показувати або ховати в залежності від настрою. «Хіба кожна жінка - це не всесвіт, яка сама вирішує, розкритися або ж залишитися таємничої?» - запитує дизайнер.

Срібло на прикрасах виглядає старовинним не випадково, так як його обробляли особливої ​​методикою, запропонованої ще в 1950-ті роки. Метал спочатку штучно затемнюється (щоб зімітувати окислення), а потім акуратно полірується, і отриманий малюнок стає надзвичайно об'ємним, створюючи ефект важкого похмурого неба, навислої над сферою мініатюрної планети. Це прекрасно поєднується з блискучими золотими елементами композиції і підкреслює сяйво діамантових акцентів.

Поєднуючи в колекції Mécaniques Célestes сьогодення, минуле і майбутнє, Елі Топ застосував в деяких прикрасах технологію 3D-друку. А інкрустація кілець крихітними діамантами, що прикрашають згини і перетину окремих елементів, зажадала по-справжньому математичної точності від майстрів і 100-кратного збільшення при роботі.

Залиште Свій Коментар