Позолочений і всипаний діамантами контролер PlayStation

Люксовий бренд Brikk, відомий своїми кастомизировать iPhone, додав до свого асортименту розкішне виріб, здатне вразити геймерів.

Це виготовлена ​​вручну оригінальна преміум-версія контролера Sony DualShock 4 в жовтому золоті. Назвавши її Lux DualShock 4, компанія говорить в своєму прес-релізі про нього як про «вкрай практичному, створеному для геймерів з бездоганним смаком». Кастомізованих контролер доступний в двох версіях: Classic і Deluxe вартістю від 8495 і 13995 доларів відповідно.

У найбільш доступною позолоченою версії Classic кнопка PlayStation цілком зробила з 18 каратного чистого золота і всипана діамантами колірної категорії F і G і з чистотою VS загальною вагою 0, 25 карата. Решта кнопки - такі ж, як у звичайного контролера Sony.

Інша версія - Deluxe, яка теж покрита золотом, - може похвалитися 9 кнопками з чистого золота, включаючи кнопку PlayStation, 4 кнопки напрямки, кнопки «трикутник», «хрестик», «коло» і «квадрат». Всі ці кнопки інкрустовані природними діамантами колірної категорії F / G загальною вагою 2, 20 карата.

У доповненні до цього, Brikk пропонує повну кастомізацію з різними замовними опціями, які доступні за запитом. Контролер Lux DualShock 4 від Brikk доставляється в ексклюзивному алюмінієвому валізі. Інкрустовані золотом і діамантами контролери доставляються за 2-3 тижні по всьому світу.

Залиште Свій Коментар