З Росії з любов'ю: шарм в вигляді яєць Фаберже

Шарми Fabergé Egg Charms гордо демонструють свої бездоганні вигини, підкреслені яскравими дорогоцінними каменями, золотими завитками і блискучою емаллю.

Є все-таки щось незбагненно привабливе в маленьких пухких яйцеподібних Шармах Fabergé. Погойдуються на браслеті або підвішені на намисто, ці маленькі прикраси виблискують і поблискують з кожним вашим рухом.

Наша колекція Egg Charms націлена для тих, хто хоче доторкнутися до дизайну знаменитих яєць Фаберже в новій, веселій формі. Ми створили гнучкий і багаторівневий стиль, який можна видозмінювати на власний розсуд, щоб створити по-справжньому іміджеву штучку або ж подарунок близькій людині. Наталя Шугаєва, дизайн-директор ювелірного дому Fabergé

Яйця, звичайно, далеко не вперше з'являються з майстерень знаменитого російського ювелірного дому Фаберже. Зародилася серед імператорської сім'ї і аристократії традиція дарувати на Великдень золоті посипані самоцвітами яйця дійшла до сьогоднішнього дня, хоча і значно змінила свою форму з виходом цієї грайливою інтерпретації величних Імператорських крашанок Фаберже.

І яке безліч спокусливих образів дизайнери компанії придумали для цих мініатюрних яєць! Знайомство з колекцією схоже на перший погляд на розкішне асорті шоколадних цукерок - від строкатого розмаїття розбігаються очі, і щось вибрати може бути дуже складно. Ці Шарми істотно відрізняються від прикрас в ставний колекції Fabergé Heritage, але кожне крихітне яйце нагадує про знаменитого ювелірному майстерності компанії і служить відсиланням до важливої ​​події в історії ювелірного дому.

Візьмемо, наприклад, яйце «Трельяж», натхненна однойменною імператорським великоднім яйцем, виготовленим Карлом Фаберже в 1892 році. І велике яйце родом з XIX століття, і його сучасна крихітна версія виявляють орнамент з глибоких золотих стібків, на перетині яких розташовуються дорогоцінні камені - неймовірно приваблива імітація фантастично дорогий оббивки. Подібним чином модель «Рококо» відсилає нас до створеного в 1902 році для Варвари Кельх яйцю Фаберже «Рокайль», яке, в свою чергу, було натхненне центральним елементом стилю рококо, своєрідним завитком, прозваним рококо і колишнім надзвичайно популярним під час правління Людовика XVI у Франції.

Самими ж яскравими представниками колекції стали яйця Emotion, які прямо-таки від верху до низу покриті дорогоцінними каменями. Немов зануритися в кольорову глазур, ці яйця радісно переливаються сапфірами, аметистами і діамантами. Метод інкрустації крихітного шарму усіма цими каменями неймовірно складний, але на виході виходить такий чарівний аксесуар, що починає здаватися, що все це - робота якихось чарівників.

На цьому карнавал дизайну не закінчується, Fabergé також припасли Бунтовский суміш із зелених відтінків тсаворітов, турмалінів і діамантів, а справжнє свято фарб в особі яйця, оздобленого жовтими сапфірами, аквамаринами, рубінами і діамантами. Прикрашені самоцвітами стрічки в'ються в повітрі, щоб сформувати собою форму яйця Spiral, не забуваючи при цьому вдало використовувати ефект негативного простору. Яйця Cadeau, з їх милими бантиками і діамантовими стрічками, стануть ідеальним подарунком, в той час як позбавлені орнаменту яйця з чистого золота дозволяють вам персоналізувати свою колекцію, додати на гладку поверхню вигравірувану напис.

Яйця-Шарми Fabergé можна носити на браслеті із золотих ланок, і тільки вашим бажанням і достатком обмежена кількість шарм, який ви розмістите на зап'ясті. Однак бережіться: немов смачні цукерки, ці Шарми швидко викликають звикання, і, роздобувши один, ви неодмінно почнете мріяти про таке. Втім, це якість робить їх чудовим новорічним подарунком, який росте з року в рік.

Залиште Свій Коментар