Буяння фарб в нових Rolex lady Oyster Perpetual Datejust Pearlmaster 34

Нове творіння Rolex на стику годинникової справи і створення ювелірних прикрас: три нових версії годин Oyster Perpetual Datejust Pearlmaster 34.

Годинники поєднують привабливі чари золота і іскрометний блиск діамантів і доступні в корпусах з 18-каратного жовтого, білого або рожевого золота з циферблатами, цілком замощённимі 455 рідкісними діамантами, сяючими так, немов вони зроблені з чистого світла.

Шляхетності вигляду годин додає оздоблює циферблат грань корпусу, прикрашена рожевими сапфірами огранювання «багет» на версії з 18-каратного жовтого золота і синіми сапфірами на моделі з 18-каратного білого золота.

Версію з 18-каратним рожевим золотом Everose, ексклюзивним золотим сплавом бренду, легко відрізнити за численними діамантів класичної круглого ограновування, що прикрашає грань передньої поверхні годин. Rolex належить спеціальний ливарний цех, в якому фахівці компанії створюють унікальні золоті сплави з використанням лише найякісніших компонентів.

Від лиття золота до додання металу форми і наступного полірування - весь процес проводиться дуже обережно в майстернях Rolex для забезпечення знаменитого якості годин компанії.

Тільки дорогоцінні камені найвищої чистоти стають гідними того, щоб прикрасити собою годинник Rolex. Rolex володіє власною геммологической лабораторією, в якій досвідчені фахівці стежать за якістю надходять самоцвітів за допомогою новітнього обладнання та керуючись найсуворіших стандартів.

Досить сказати, що з усіх вироблених у світі алмазів якісними критеріями Rolex відповідає менш одного відсотка каменів. Коштовне каміння, що пройшли відбір, довіряються фахівцям Rolex, відповідальним за інкрустацію, - справжнім експертам в мистецтві вилучення з каменю всього потенціалу природної краси і блиску.

У кожну годину встановлюється новітній механізм компанії - калібр 2236, в якому, крім іншого, використовується технологія так званих волоскових пружин, що дозволяє збільшити резерв потужності годин до 55 годин роботи на одному заводі.

Залиште Свій Коментар