Губні Кафи - «темна конячка» ювелірної моди

Журнал Harper's Bazaar описує їх як «зухвалий, але явно недооцінений поповнення світу прикрас для особи». А журналісти Elle вважають, що «це треба обов'язково спробувати».

Відкриті кільця, які можна надіти на нижню губу без всякого пірсингу, останнім часом дуже полюбилися 23-річної Делевінь. За даними US Weekly, тільки за минулий місяць вона одягла їх як мінімум шість разів. Деякі видання навіть припустили, що Делевінь зробила собі пірсинг, але її поява з подвійним кільцем розвіяло всі сумніви.

На відміну від пірсингу, губні Кафи не вимагають проколу, мають єдиний розмір, і їх можна легко змінити в залежності від настрою. Що й казати, все геніальне - просто.

Під час вечірки Chanel в лондонській галереї Саатчі, здавалося, вся увага була прикута до тонкій смужці металу на губі Кари Делевінь. А за чотири дні до цього, на урочистому прийомі Women in the World, вона одягла подвійний Каффа, інкрустований діамантами. Як повідомляє US Weekly, це прикраса вартістю 1610 доларів було розроблено лос-анджелеській компанією Established Jewelry.

Знайдуть чи губні Кафи масову популярність? В онлайн-опитуванні, проведеному US Weekly, половина респондентів (193) на питання «Наділи б ви губної Кафф?» Відповіла: «Так, це круто!» Інша половина (190) вважала за краще б Кафи для вух.

Залиште Свій Коментар