У жіночій колекції Zenith спалахнули три нові «зірки»

На честь свого 150-річчя годинна компанія випустила три моделі годин Star в витонченому мініатюрному корпусі з надтонким годинниковим механізмом.

Швейцарський бренд Zenith здобув собі славу, випустивши в 1969 році годинник El Primero, в яких високочастотний хронограф відраховував час з точністю до десятої частки секунди. Розробляючи колекцію жіночого годинника Star, Zenith адаптували легендарний механізм El Primero для зменшеного корпусу. В даний час в тренді невеликі годинник, тому компанія випустила 33-міліметрові моделі Zenith Star з надтонким годинниковим механізмом.

У першій моделі з нової серії Zenith Star циферблат виконаний в стилі орігамі, стародавнього японського мистецтва складання паперу. Подібно зображенням геометричних парадоксів Ешера малюнок на поверхні годин веде нас до вбудованого секундному циферблату з синьою стрілкою. Основний циферблат прикрашений 4 діамантами, а на заводний голівці красується діамант ограновування кабошон.

Циферблат другої моделі зроблений з перламутру, покритого яскравими рожевими і помаранчевими пелюстками з металевими контурами. Щоб зробити гру світла більш привабливою і мудрої, по кутах корпусу розташовані групи діамантів, що створюють цікавий контраст з червоним каменем на заводний голівці.

Циферблат третьої моделі, виконаної з білого золота, прикрашений чудовою квітковою композицією і є результатом спільної праці ювелірів, а також майстрів по емалі й гравірування. Робота настільки витончена, що може створюватися відчуття, ніби пелюстки колишуться при кожному русі.

Всі моделі забезпечені ремінцем зі шкіри алігатора з застібкою, прикрашеною коштовним камінням. Усередині корпусу час відраховує ультратонкий механізм Elite 681, який тримає завод до 50 годин. Задня панель виконана з сапфірового скла з муаровим візерунком, через яке видно рухомі частини механізму. І, зрозуміло, на кожній моделі сяє мініатюрна, але елегантна фірмова зірочка бренду Zenith.

Залиште Свій Коментар