Дональд Дак в ексклюзивній версії від Swarovski

Для справжніх шанувальників диснеївських мультфільмів і персонажів Swarovski зробили ексклюзивне колекційне виріб: блискучого Дональда.

Всесвітньо відомий диснеївський персонаж з'являвся в самих різних варіантах: від м'яких іграшок до посуду і футболок з його портретом. І ось днями популярний герой був представлений в куди більш дорогому вигляді: фігурка, повністю покрита блискучими кристалами Swarovski, чия ціна склала 8900 доларів.

Ювелірний бренд, завдяки якому (і австралійському художнику Cimon) конструктор Lego заграв або, правильніше буде сказати, засяяв новими квітами і гранями, знову експериментує зі знайомими всім образами. Фігурка зростанням майже 10 дюймів (близько 24 сантиметрів) усипана кристалами червоного, білого, синього, жовтого і золотого кольору, і випущена обмеженим тиражем в 150 штук. Дональд може стати цінним поповненням чиєсь діснєєвськой колекції слідом за Міккі Маусом і кошеням Хелло Кітті, випущеними в кінці минулого року такій же кількості.

Габарити Дональда Дака склали 24х12, 5х10, 9 сантиметрів, а сама фігурка розташувалася на чорній підставці для кращої стійкості. Придбати ексклюзивного героя можна через офіційний інтернет-магазин Swarovski.

Залиште Свій Коментар