Історія бренду SOKOLOV

Трохи більше 20 років тому була створена невелика ювелірна майстерня Diamant. І ніхто не припускав, що саме там зародиться бренд, який стане відомий у багатьох країнах світу.

Історія створення

Цей відомий на сьогоднішній день бренд з'явився в травні 2014 року, але його історія почалася з 1993. Саме тоді, 22 роки тому, подружня пара Олена та Олексій Соколов відкрили сімейну майстерню Diamant. А з 2014 року ювелірні вироби стали випускатися в Росії під брендом SOKOLOV. Вперше ці прикраси були представлені широкій публіці в Петербурзі на виставці JUNWEX.

Але в Європі ювелірні вироби цієї марки стали відомі набагато раніше. У 2012 році компанія SOKOLOV відкрила свої перші магазини в Швейцарії в місті Берн, а потім в 2013 - ще і в Люцерні і Фрибурзі.

Ювелірні вироби цієї марки - результат спільної праці російських і європейських виробників. На сьогоднішній день, ювелірні вироби бренду SOKOLOV продаються більш в 16 країнах СНД, Європи, Азії, Північної Америки, Австралії та Океанії.

Відмінні риси прикрас

Всі прикраси цієї фірми відрізняються високою якістю і проходять строгий контроль. Для виготовлення виробів використовується тільки банківський метал Росії, а камені купуються у виробників зі світовим ім'ям. Крім іншого, кожна прикраса має два відбитка, перший з яких вказує на код виробника, а другий - на відповідність пробі заявленому змісту дорогоцінного металу (золота або срібла) в ювелірному сплаві.

Прикраси SOKOLOV отримали широку популярність і завоювали серця покупців ювелірних виробів по всьому світу завдяки надійності кріплень, зручності і стійкості до різних деформацій. Це досягається завдяки використанню передових європейських технологій: лазерного гравіювання і різання, холодному штампуванні, родієве покриття і багатьох інших.

Дизайн кожної нової колекції розробляється художниками і ювелірами за даними аналітичних служб, які не тільки ретельно відстежують найменші зміни тенденцій моди, а й прогнозують їх. І в результаті злагодженої роботи фахівців на ринку з'являються нові ювелірні вироби.

Завод бренду SOKOLOV

Завод з виробництва ювелірних виробів розташований недалеко від Костроми. У 2005 році він входив в ТОП-10 найбільших заводів в світі. А сьогодні, на думку експертів Державної Пробірною Палати, є лідируючим російським виробників за обсягом випущених прикрас з золота. Кількість ювелірних виробів, які виходять із заводу в день - майже 20 000, що складає майже 5 000 000 прикрас на рік. Асортимент ювелірних виробів включає в себе більше 30 000 найменувань.

Весняні колекції 2015 року

колекція Fleur

До весняного сезону 2015 року ювеліри компанії SOKOLOV створили нову колекцію Fleur. Прикраси цієї серії пронизані романтикою і таємничістю теплих весняних ночей. Камінь, який присутній у всіх видів продукції лінійки Fleur - топаз Swarovski кольору «кашмир». Бренд Sokolov перший в світі використав цей відтінок каменю, створений фахівцями австрійської компанії Swarovski.

Колекція «Комплімент»

Це серія кольє із золота, яка відрізняється вишуканістю і витонченістю. Кожен виріб виконано у формі першої літери імені дами. І стане відмінним подарунком як для безтурботної молодої дівчини, так і для суворої бізнес-леді.

Залиште Свій Коментар