AS29: кокетливі прикраси в золоті і діамантах

Прекрасні модні прикраси, розроблені в фірмовому грайливому стилі бельгійського дизайнера Одрі Савранський, підкорять вас з першого погляду.

З тим, що діаманти роблять нас трохи щасливішими, важко сперечатися. Однак не кожен може їх собі дозволити, і компанія AS29 вирішила втамувати всі печалі і недуги, викликані дефіцитом блискучих коштовностей в скриньках тих, хто не хоче витрачати на них ціле багатство.

Кожна прикраса ювелірного дизайнера Одрі Савранський упаковано в стилізовану рожеву коробочку для ліків з докладними інструкціями по «застосування та дозування». Не забудьте прочитати і список протипоказань: серед побічних ефектів є і тимчасові порушення зору через яскравого блиску дорогоцінних каменів, і ризик викликати заздрість оточуючих.

За словами дизайнера, ці прикраси створені з метою заліковувати рани подібно лікам, і при цьому бути привабливими як солодощі.

Мені хотілося створити прикраси, які можна було б носити без докорів сумління, так би мовити, ліки від заздрості або поганого настрою. Існує стільки причин, за якими не можна їсти шоколад, так нехай принаймні, такої проблеми не буде з діамантовими прикрасами! Одрі Савранський, дизайнер

Свіжий і оригінальний підхід Савранський проявляється в усьому. Навіть назва бренду AS29 обрано не просто так: це поєднання ініціалів дизайнера і щасливого числа Одрі.

Кільце з квіткою з рожевого золота, прикрашене сапфірами і класичними діамантами, від AS29
Кільце AS29 Spine 8 Branches зі срібла з покриттям з рожевого золота, інкрустоване діамантами
Кільце Lana на два пальця від AS29 зі срібла, покритого чорним золотом і різнокольоровими сапфірами
Сережки з рожевого золота, прикрашені сапфірами і діамантами
Кольє з рожевого золота з квіткою, викладеним паве з темно-рожевих сапфірів і безбарвних діамантів
Кільце Butterfly Rainbow від AS29 з діамантами в рожевому золоті
Кільце від AS29 з квіткою, прикрашеним діамантовим і сапфіровим паве

Бельгія є одним із центрів світового ринку діамантів, а сім'я Одрі займається цим бізнесом вже чотири покоління.

Коли ми з чоловіком, який також займається торгівлею діамантами, переїхали в Гонконг, у мене з'явилася можливість вивчити мистецтво виготовлення ювелірних виробів в Китаї. Отримані знання дозволили мені почати створювати власні прикраси. Одрі Савранський, дизайнер

Сама Одрі тяжіє до чорних і класичним безбарвним діамантам, проте останнім часом вона все частіше використовує кольорові камені, наприклад, смарагди, місячні камені і опали. Найбільше їй подобаються смарагди. «У мене рудий колір волосся, так що зелений мені дуже йде», - пояснює дизайнер.

На питання про те, чи існує у AS29 цільова аудиторія, Одрі тут же відповіла: «Звичайно! Ми орієнтовані на людей, які відчувають справжню залежність від діамантів, і їм потрібно ефективні ліки ». Можливо, тепер багатьом лікарям надійдуть прохання виписати рецепт на подібне «лікування».

Залиште Свій Коментар