Годинники Chopard LUC XP Urushi - Year Of The Rooster

Люксові годинникарі один за іншим представляють публіці свої версії годин на честь святкування Китайського Нового року, який починається 28 січня 2017 року.

Chopard приєднався до «золотої лихоманки», представивши LUC XP Urushi - Year of Rooster, прекрасні години з лакованим циферблатом, зроблені з давньої японської технології лакового мистецтва «уруси». Барвистий циферблат зроблений вручну в самій Японії, майстром з фірми Yamada Heiando, офіційним постачальником японської імператорської сім'ї.

Півень є десятим за рахунком знаком зодіаку в китайській культурі. Люди, народжені в рік Півня, серед іншого, вважаються працьовитими, спостережливими, винахідливими, сміливими і талановитими. До того ж, вони досить самовпевнені.

Незмінно удачу Півня приносять золоті, коричневі і жовті відтінки, цифри 5, 7 і 8, а також квіти гладіолус і целозия ( «півнячий гребінь»). Тому цілком очікувано при створенні годин, присвячених 2017 році, Chopard керувалися цим символами.

Використання традиційного японського лаку в годинах, присвячених китайському Новому році, може здатися дещо недоречним, проте Chopard надходили так і раніше. Сам лак наноситься неймовірно тонким шаром. Барвистий перламутровий циферблат має золоте напилення переважно на коричневому тлі з сонцем і квітами. Чудовий півень зображений з високо піднятою головою, на якій красуються блакитні і золоті пера. У центрі розташувалися позолочені стрілки «дофін».

Годинники LUC XP Urushi - Year of the Rooster використовують фірмовий механізм з автопідзаводом LUC 96.16-L в парі мікромотором, виконаним з 22-каратного золота. Запас ходу складає 65 годин, а робоча частота - 4 Гц. 22-каратний ротор прекрасний тим, що на ньому виконана витончена хвиляста гравірування «гильоше».

Годинники укладені в корпус з 18-каратного золота і мають водонепроникність до 30 метрів. Передня частина корпусу виконана з антиблікового сапфірового скла. Відточена робота механізму прекрасно видно через прозору задню кришку. Крім того, крім чудових технічних характеристик, годинник доповнює ремінець ручної роботи зі шкіри алігатора з пряжкою з 18-каратного рожевого золота.

Всього виготовлено 88 годин, і кожна модель має свій порядковий номер. Вартість повідомляється лише за прямим запитом в Chopard.