Шахи з чистого золота за 370 000 доларів

Компанія House of Solid Gold наочно продемонструвала, що гра в шахи може принести задоволення не тільки інтелектуалам, а й просто дуже багатим людям.

Існує безліч настільних ігор, здатних розважити вас тихим зимовим (або, наприклад, осіннім) ввечері, але особливе місце серед них завжди займали шахи, які завжди шанувалися за те, що сприяють розвитку стратегічного мислення та уважності. Втім, House of Solid Gold привели ще один вагомий аргумент на користь цієї старовинної гри - аргумент цей коштує 370 000 доларів.

Перед вами Royal Chess Set, що в перекладі з англійської означає «Королівський шаховий набір». І назва його повністю виправдано: дошка і фігури виконані з чистого золота вагою 1, 2 кілограма, а також інкрустовані чорними і жовтими діамантами. Набір був проведений виключно вручну, що зажадало сил 30 майстрів і 4500 годин роботи. Темні і світлі поля на дошці повністю покриті діамантовим паве - всього 4874 коштовні камені загальною вагою 125, 5 карата.

Природно, і упаковка для такого виробу повинна бути відповідною, тому шахи пропонуються в ексклюзивній коробці Louis Vuitton, також зробленої вручну.

Залиште Свій Коментар