Чотириногі модники: прикраси для улюблених вихованців

Брати наші менші завжди будуть об'єктом величезної любові і шани, а для особливо щедрих - ще й серйозною статтею витрат.

Сьогодні невід'ємним атрибутом і показником статусу світської дами часто є, крім усього іншого, її собачка. Крім манікюру, спа, модних стрижок і костюмчиків господині готові обдарувати улюбленців золотом і діамантами. Виробники розкоші, звичайно, не залишилися в стороні від наших вихованців і здатні задовольнити запити найвимогливіших і заможних власників собачок і кішечок. Крім випуску власних ювелірних колекцій, майстри готові створювати прикраси з ексклюзивним ескізами з урахуванням кожного капризу.

Однією з найвідоміших компаній на цьому ринку є американська фірма I love Dogs Diamonds. В рамках колекції La Collection de Bijoux в 2012 році був виготовлений найдорожчий на сьогоднішній день нашийник з промовистою назвою Amour Amour, бо тільки справжня любов може змусити господаря розщедритися на $ 3, 2 млн. Заради свого песика.

Нашийник з крокодилової шкіри і білого золота (якщо мова все-таки повернеться назвати цей шедевр нашийником) за формою більше схожий на вишукане кольє. Він інкрустований діамантами різного ограновування найвищої чистоти загальною вагою 52 карата: три діаманти по 7 карат і 1 654 трохи менше, ювеліри працювали над його створенням 12 тижнів.

Більш скромним аксесуаром з цієї колекції є нашийник зі страусиної шкіри Amour de la Mer вартістю $ 900 000. В основі композиції лежить синій сапфір вагою 8, 5 карата в оправі з золота і платини, оточений 600 діамантами.

Стівен Вебстер, відомий ювелір, є автором нашийника вартість майже $ 1 млн., Який складається з шкіряного ремінця, прикрашеного діамантами, із золотою підвіскою у вигляді кісточки.

Німецька ювелірна компанія «Hellmuth Jewelry» теж вирішила побалувати своєю увагою чотириногих щасливців випуском спеціальної лінійки аксесуарів для тварин «Hellmuth Hund Collection». Колекцію складають нашийники з дорогої шкіри з медальйонами з золота і срібла, інкрустованими діамантами. Вартість таких «дрібничок» коливається від $ 500 до $ 8000.

Більш економічний варіант урізноманітнити життя свого вихованця пропонує американська фірма Chien Couture. Вироби виконані з якісних натуральних тканин і шкіри, прикрашені стразами Swarovski, перлами і підвісками з дорогоцінних металів.

Дизайнера відомого бренду Moschino в 2011 році випустили благодійну колекцію нашийників і повідків. Кошти від продажу були передані фонду організації, яка займається навчанням собак, зайнятих в службах порятунку.

Ще одним напрямком польоту фантазії дизайнерів є виготовлення кліток для птахів і хом'яків. На цьому полі діяльність не настільки активна, але роботи вже ведуться, деякі майстри споруджують справжні палаци з дерева і металу. Можливо, зовсім скоро поняття «золота клітка» стане не тільки метафорою, а й цілком собі реальним вкладенням коштів.

На російському ринку попит на подібні дрібниці досить низький, тому вітчизняні ювелірні виробники не ризикують вкладати кошти в зоо-сегмент. Вітчизняні Кульки і Васьки поки залишаються нерозпещеного подібної розкішшю.

Залиште Свій Коментар