Кольє Chow Tai Fook з діамантами на 380 карат

Гонконгський бренд Chow Tai Fook доручив відомому ювелірові Воллесу Чану виготовити кольє з діамантів, вирізаних з алмаза Cullinan Heritage вагою 507, 55 карата.

Результатом праць майстра стало кольє Heritage in Bloom ( «Квітуче Спадщина»), в якому 24 бездоганних діаманта доповнені білими і зеленими жадєїтом.

У центрі композиції знаходиться найбільший діамант, отриманий з Cullinan Heritage вагою 104 карата. Відповідно до опису, наданому Chow Tai Fook, в структурі камені немає жодної вади, а якістю ограновування присвоєна вища, третя, категорія, що робить його одним з найбільших каменів з подібними характеристиками.

В описі також зазначається, що даний виріб включає себе все сімейство діамантів, отриманих з вихідного алмазу, що є «винятковим художнім рішенням для сучасного ювелірного виробу». В цілому кольє прикрашене декількома тисячами безбарвних і сотнями рожевих діамантів загальною вагою 383, 4 карата. Не варто забувати і про сотню елементів із зеленого і білого жадеита. На кольє відображені образи кажана, що приносить удачу, і метелики, що символізує вічну любов.

Але і це ще не все: завдяки модульному дизайну це кольє можна носити в 27 варіаціях. В описі зазначається, що дана особливість підкреслює «витонченість і винятковість дизайну від Уоллеса Чана».

Більше 47 000 годин витратили майстри з різних областей ювелірного мистецтва, щоб виготовити це кольє.

Chow Tai Fook, один з провідних світових ювелірних брендів, придбав практично бездоганний алмаз Cullinan Heritage вагою 507 карат в 2010 році за 35, 3 мільйона доларів. Компанії знадобилося 3 роки на огранювання і полірування дорогоцінного каменю.

Сьогодні завершується подорож, розпочате 5 років тому, і ми сповнені гордості, що його результатом стало воістину історичне прикраса. Ювелірний майстер світового масштабу, Уоллес Чан, вніс свою лепту в продовження легенди Куллінана, вдихнувши в неї нове життя. Генрі Ченг, голова правління Chow Tai Fook Jewellery Group Limited

Містер Чан вважається одним з найбільших сучасних ювелірів Азії. Він заснував свою власну компанію з огранювання каменів в 1987 році, коли йому було всього 17 років. Також Чан винайшов огранювання Wallace Cut, яка створює дивовижний ефект заломлення простору. Більш того, він був першим китайським ювеліром, який удостоївся честі виступати в штаб-квартирі Геммологичеського Інституту Америки (GIA). У 2012 році він також став першим (і єдиним) азіатським ювеліром, запрошеним на найпрестижнішу виставку Biennale des Antiquaires в Парижі (повторивши свою появу і в 2014).

Залиште Свій Коментар