Амазонітовие прикраси від Doves допоможуть фонду WWF

Чи любите ви природу так само сильно, як Дорон Хакімян, провідний дизайнер Doves by Doron Paloma?

Ювелірна компанія Doves by Doron Paloma закликає всіх бажаючих взяти участь у захисті навколишнього середовища і зникаючих видів, купивши коштовності з колекції прикрас з амазонітом: частина виручки від продажів піде на користь Всесвітнього фонду дикої природи.

Прикраси з амазонітом від Doves by Doron Paloma

«Ця ідея нам прийшла десь в районі Дня Землі: ми вирішили допомогти в справі захисту дикої природи в тих місцях, де видобуваються ці камені», - пояснює Хакімян своє рішення віддати 5% виручки від продажу колекції, яка була представлена ​​в цьому році на ювелірному шоу Centurion.

Амазонітовая колекція налічує 400 предметів із золота 750 проби з цим красивим каменем в головній ролі, покритим прозорим кварцем для більшої глибини і гри світла. Роздрібна ціна прикрас - від 900 доларів. Вироби доступні більш ніж в 100 магазинах.

Прикраси з амазонітом від Doves by Doron Paloma, частина виручки від продажу яких піде до Фонду Дикої Природи

Бренд уже запустив рекламну кампанію, відзняту в Майамі: ювелірні вироби представлені як на красивих моделях, так і самостійно на окремих фотографіях. Ключовими елементами кампанії стали природні кольорові гами і стиль, натхненний самою природою, що чудово доповнює амазонітовую колекцію.

Залиште Свій Коментар