Аудіосистема River's Tone з 60 кг золота

Компанія River's Tone представила ексклюзивну аудіосистему вартістю 5 мільйонів доларів, повністю виконану із золота і інкрустовану діамантами.

«Мінімалізм» - це останнє, що приходить в голову, коли бачиш прикрашені діамантами аудиоколонки з чистого золота. Однак саме так позиціонують свою звукову систему в компанії River's Tone. Для ювелірно-технічного твору, зібраного японською компанією Anodic Supply і звукотехніком Мічіо Сакамото (колишнім директором комплексу Sony в Сінаномачі, Токіо), знадобилося 60 кілограмів золота!

2 колонки і один підсилювач мають досить скромні розміри: 12, 4x13x17 см. Проте, вони дуже потужні, а золото забезпечує висококласне звучання. Згідно з інформацією на сайті виробника, використання благородного металу забезпечує неймовірно чистий і чіткий аудіо-сигнал. Цей принцип чистоти і гармонії відображений і в дизайні корпусу аудіосистеми, в якому ретельно приховані всі місця з'єднання деталей і кріплення гвинтів. Всі компоненти виготовлені вручну в Японії.

У компанії River's Tone пропонують кілька моделей цієї аудіосистеми: з золотим або срібним покриттям, а також варіанти з чистого золота або срібла. Колонки також можна прикрасити витонченим орнаментом з інкрустацією фіанітами або діамантами. Модель з чистого золота прикрашена 40 каратами висококласних діамантів, а її вартість становить 4, 5 мільйона євро або близько 5 мільйонів.

Судячи з усього, кожна модель виготовляється під замовлення, і єдиний спосіб порадувати свої вуха елітним звучанням - звернутися безпосередньо в компанію River's Tone через сайт виробника.

До речі, River's Tone - не перші, хто вирішили «одягнути» звук в дорогоцінні метал. У минулому році компанія Beats Electronics і відомий репер Dr. Dre обдарували німецьку збірну з футболу та її тренера ексклюзивними навушниками Beats Pro з 24-каратного золота за перемогу на Чемпіонаті світу 2014.

Залиште Свій Коментар