Годинники Harrods Princess від Backes & Strauss і Gemfields

Backes & Strauss і Gemfields створили унікальну прикрасу - смарагдово-діамантовий годинник спеціально для виставки Biennale des Antiquaires.

Harrods Princess, виготовлена ​​ексклюзивно для знаменитого фешенебельного лондонського магазину, вручну інкрустована 80 замбійських смарагдами Gemfields і 241 натуральним діамантом Backes & Strauss загальною вагою 23, 5 карата.

Унікальні годинник були зроблені на світ в Швейцарії. Кожен смарагд Gemfields був ретельно відібраний і огранований спеціально для використання в Harrods Princess. Коли все смарагди ідеально поєднувалися один з одним відтінком і глибиною кольору, до них підібрали кращі діаманти Backes & Strauss, найстаріша алмазна компанія в світі.

Корпус з білого золота прикрашений діамантами фірмової огранки компанії - Ideal Cut. Витончений браслет, складений з вручну виготовлених ланок, блищить ще 136 діамантами і смарагдами, загальна вага яких складає 18, 6 карат.

Надзвичайну насолоду для мене - спостерігати за тим, як наші замбійські смарагди використовуються в самих різних прикрасах, і особливо приємно, коли вони потрапляють в руки таких майстрів, яким без сумніву вдається розкрити цінність і красу кожного з наших каменів. Я з нетерпінням чекаю продовження нашої співпраці з безмірно шанованої нами компаній Backes & Strauss. Ян Хейрботтл, виконавчий директор Gemfields

Синій і червоний зали в особняку Carlton House

Harrods Princess виняткові в кожній деталі, і саме завдяки унікальному і елегантному дизайну цей годинник неможливо сплутати ні з якими іншими. «Харродская принцеса» входить в колекцію Princess. Її дизайн був натхненний в першу чергу залами «Синій оксамит» і «Червона троянда» в лондонському особняку Carlton House - резиденції принца-регента Георга, яку той отримав у дар від свого батька, Георга III, в 1783 році на своє повноліття.

Залиште Свій Коментар