У Токіо з'явилася ялинка з чистого золота

Токійський ювелірний магазин Ginza Tanaka створив унікальне новорічне творіння - золоту ялинку висотою 2 метри, - щоб підняти настрій жителям і відвідувачам району Ginza.

Люди по всьому світу готуються до Різдва і Нового року: купують подарунки для близьких, прикрашають свої будинки, ставлять і наряджають ялинки. І ювелірний магазин Ginza Tanaka не став винятком: незважаючи на те, що в Японії Різдво не входить в число національних свят, рітейлер вирішив підняти настрій своїх відвідувачів за допомогою величезної дорогоцінною ялинки.

Звичайно, з огляду на нестандартність матеріалу, дорогоцінний витвір має досить незвичайний зовнішній вигляд: на центральну стійку надіті один за одним 5 шестикутників, між якими немов нитки арфи натягнуті мерехтливі золоті дроту - загальна довжина їх становила понад 1200 метрів. Всього на різдвяне дерево пішло 19 кілограм чистого золота. По всій ялинці розкидані маленькі блискучі зірочки, які, за словами представників Ginza Tanaka, були зроблені вручну ювелірами бренду.

Крім святкового духу, який безумовно несе незвичайне виріб, ритейлер присвятив його створення ще одного важливого події - річниці компанії. А самим примітним, мабуть, є той факт, що золота ялинка продається, - хоча і за воістину фантастичну суму в 1, 8 мільйона доларів. Помилуватися на золоте дерево можна до 25 грудня.

Залиште Свій Коментар