Кольє Анни Ху, натхнена ліліями Моне

Надихаючись картинами Клода Моне з водяними ліліями, Ху почала працювати над концептом вироби, будучи тільки починає 20-річної художницею.

Перш ніж будь-б один камінь був вставлений в кольє, десять років пішло у ювелірного дизайнера Анни Ху на те, щоб придумати дизайн прикраси.

Надихаючись картинами Клода Моне з водяними ліліями, Ху почала працювати над концептом вироби, будучи тільки починає 20-річної художницею. «Образи ставка, води, гра світла і тіні - завжди були невід'ємною частиною моїх спогадів з того часу», - говорить вона.

Я хотіла зімітувати хвилі, але в той же час створити щось дуже жіночне і унікальне.

Анна слухала музику композиторів-імпресіоністів, Равеля й Дебюссі, працюючи над прикрасою.

Сапфіри глибокого рожевого кольору, що символізують лілії, оточені смарагдовими цаворіти, турмалінами, морганітами, олександритами, сапфірами ніжних пастельних кольорів, а також білі, рожеві і сріблясто-сірі діаманти з танзанитом форми кабошон в 45, 22 карата - всього 1600 каменів на 630 карат.

Камені - це фарби, які я використовувала, щоб відтворити творіння Моне в ювелірному виробі

Кольє не було створено дизайнером з комерційною метою, хоча, можливо, одного разу і буде продано. «Це йшло з самого серця і містить в собі безліч духовних і емоційних переживань», - розповіла Ху, яка планує виставити своє єдине в своєму роді творіння на загальний огляд в новому флагманському бутіку в Шанхаї.

Я не бачу це прикраса як комерційний продукт, тому не впевнена, що стану його продавати

За словами дизайнера, виріб було створено, щоб дивитися на нього і доторкатися до нього.

На створення кольє пішло два роки. До процесу втілення дизайну в життя були підключені 5 майстрів «французької школи».

Основою для всієї розсипи дорогоцінних каменів стало найтонше 18-каратне біле золото, особливе плетіння якого дозволяє лягати прикрасі відповідно до вигинами тіла людини, який одягне його, немов це тканина.

Анна також розповіла, що спеціально для цього кольє була розроблена техніка, подібна з технікою нанесення емалі «plique-à-jour technique».