Прикраси Harry Winston на вечері amfAR New York Gala

Благодійна вечеря, що пройшов 11 лютого, став для некомерційної організації можливістю продемонструвати співробітництво з ювелірним домом Harry Winston.

Виробник ювелірних прикрас і годинників преміум-класу, улюбленець прекрасних представниць «червоної килимової доріжки», став першою компанією в ролі представляє спонсора для 27 гала-вечорів, які благодійна організація проведе по всьому світу в найближчі три роки.

Ці події дозволяють amfAR збирати більше половини коштів в фонд, який організація використовує для фінансової підтримки інноваційних досліджень і програм в області СНІДу.

Першим результатом спільної громадської діяльності amfAR і ювелірного бренду став благодійний вечір New York Gala, що пройшов 11 січня в розташованому на Уолл-стріт ресторані Cipriani Wall Street.

Урочистий вечір послужив офіційним відкриттям тижня моди в Нью-Йорку і можливістю публічно віддячити людям, які зробили видатний внесок в інформування громадськості про епідемію СНІД / ВІЛ.

Некомерційна організація amfAR (абревіатура від American foundation for AIDS Research, в переклад з англійської - «Американський фонд дослідження СНІД»), як і випливає з її назви, займається підтримкою досліджень СНІД, програм щодо запобігання поширенню ВІЛ, освітніх програм по лікуванню ВІЛ і лобіюванням активної політики щодо СНІДу.

Навіть за вирахуванням зборів в середу, 11 лютого, завдяки щорічним гала-вечорами благодійна організація зібрала більше 15 мільйонів доларів, які підуть на підтримку досліджень СНІД.

Як ви вже зрозуміли, багато гості вечора доповнили свої наряди діамантовими прикрасами Harry Winston. До того ж, продемонстровані Хайді Клум каскадні сережки Sunflower Cascading Diamond Earrings стали лотом тут же влаштованого ювелірним домом аукціону, а кожен почесний гість вечора - співак Гаррі Белафонте, актриса Розаріо Доусон і фотограф Патрік Демаршелье - отримав в подарунок годинник Harry Winston Midnight.

Підтримка брендом Harry Winston діяльності amfAR виходить за рамки цього урочистого вечора. Компанія стала провідним спонсором ініціативи amfAR Countdown to a Cure, націленої на розвиток наукового фундаменту для лікування ВІЛ / СНІД до 2020 року. Завдяки підтримці Harry Winston amfAR отримає можливість вийти на нові ринки - вже в березні цього року, наприклад, організація проведе свою першу акцію по збору грошей в Гонконзі.

З 1985 року amfAR вдалося зібрати і інвестувати в свої проекти близько 400 мільйонів доларів і надати більш ніж 3300 грантів дослідним командам з усього світу.

Залиште Свій Коментар