Нова брошка Wallace Chan - справжній витвір мистецтва

Художник-ювелір Уоллес Чан вклав спадщина китайської культури і філософію дзен-буддизму в своє нове неповторне творіння - брошка з цикад.

Основою для дорогоцінного комахи служать найлегший титан і імператорський жадеїт, а сама цикада є частиною композиції, яку ювелір назвав Stilled Life (з англійської - «застигла життя»). На спині цикади - тонкі як цигарковий папір крила, крізь які вільно проникає світло. Витончене створення вийшло настільки «живим», що, здається, в будь-який момент може злетіти в повітря і полетіти.

Комаха зручно розташувалося на листку бамбука, іскристого незліченними діамантами, сапфірами і цаворіти. Брошка, як і всі інші роботи ювеліра виконана так майстерно і талановито, що кожну крихітну деталь цього твору можна розглядати нескінченно довго, не втомлюючись захоплюватися видовищем.

У китайській культурі цикада є символом чистоти, благородства і переродження; жадеїт ж завжди вважався здатним зцілювати. За словами Уоллеса Чана, деякі люди досі кладуть нефритову фігурку цикади в рот померлому, щоб полегшити і прискорити реінкарнацію.

Сама цикада може бути використана в якості брошки - причому значних розмірів, адже її довжина майже 17 сантиметрів, - однак набагато більше враження вона справляє, коли розташовується на своїй дорогоцінної гілці висотою приблизно 40 сантиметрів. Такий виріб напевно стане найголовнішим і найціннішим предметом в колекції справжнього поціновувача ювелірного мистецтва.

Залиште Свій Коментар