Пряжка з 60-каратним діамантом

Компанія Roland Iten інкрустувала запаморочливий діамант коньячного кольору і вартістю як мінімум кілька мільйонів доларів в пряжку чоловічого ременя

Roland Iten знову опинилися в центрі уваги. Компанія, яка подарувала світу неймовірну пряжку Calibre R822 Predator за 400 тисяч доларів, представила свою нову розробку - R60 Diablo. Вироби від Roland Iten завжди притягують погляди завдяки поєднанню високих технологій, дорогих металів і унікальних дорогоцінних каменів. На цей раз вони перевершили самі себе, прикрасивши пряжку ременя величезним діамантом вагою 60, 66 карата.

Незвичайний діамант, який отримав ім'я Diablo, виконаний в огранювання «кайт». Сам камінь родом зі знаменитої індійської провінції Голконда і відрізняється рідкісним оранжево-коричневим відтінком. Це один з найбільших діамантів у світі, і в поєднанні з унікальною огранюванням він просто неперевершений.

Сама пряжка, на створення якої пішло близько 8 місяців, складається з 109 елементів, виконаних з рожевого і білого золота 750 проби, а також титану п'ятого класу. Як і в інших пряжках від Roland Iten, кожна деталь виконана в кращих традиціях швейцарського годинної майстерності. За запевненням самої компанії, їх технології забезпечують неперевершену довговічність, і пряжка служитиме кільком поколінням. Цікава деталь: внутрішній устрій пряжки відмінно проглядається через грані діаманта.

R60 Diablo недавно була представлена ​​в Женеві, і повинна днями відправитися у велику подорож по світу з зупинками в Лондоні, Нью-Йорку, Токіо, Гонконгу і декількох інших великих містах. Після того, як пряжка буде продана, частина виручених грошей піде на благодійний внесок в меморіальний траст Нормана Шуремана при Коледжі Дизайну Центру Мистецтв.

Залиште Свій Коментар