Колекція Gumuchian на захист популяції бджіл

Бренд ювелірних прикрас преміум-класу Gumuchian анонсував колекцію в 18-каратном золоті, випущену в підтримку скорочується популяції бджіл.

У бджолину колекцію з вкрадливим назвою «B» (співзвучним з англ. Bee - бджола) увійшли найрізноманітніші браслети, сережки, кулони, персні та інші аксесуари. Ланки браслета-ланцюжка виконані у формі шестикутників, що нагадують бджолині стільники. Золоті стільники перемежовуються з ділянками, «замощённимі» діамантовою мозаїкою.

Частина доходів від продажів прикрас колекції Gumuchian планує перераховувати до фонду некомерційної організації HoneyLove.org, що займається популяризацією міського бджільництва і садів в домашніх умовах. Посилаючись на недавні дослідження, в тому числі роботи Міністерства сільського господарства США, сімейна ювелірна фірма стверджує, що кожен третій шматок їжі, споживаний жителями США, безпосередньо або опосередковано опилён бджолами.

Колекція буде представлена ​​на міжнародній ювелірній виставці-продажу JCK Las Vegas, яка пройде з 30 травня по 2 червня.

Багато наших колекції були натхненні природою. Але цей аспект природи не просто став джерелом натхнення для нових прикрас, але і підштовхнув нас до бажання стати частиною чогось більшого. Міріам Гумучан, віце-президент з продажу в компанії

Залиште Свій Коментар