Дорогоцінна брязкальце для новонародженої принцеси

Великобританія святкує поповнення в королівській родині, а компанія Natural Sapphire готує для маленької принцеси Шарлотти блискучу брязкальце вартістю 45 тисяч доларів.

2 травня народилася принцеса Шарлотта, і бажаючих привітати щасливих батьків не стає менше. І мова не тільки про людей, багато брендів поспішають висловити свою радість і повагу королівської сім'ї. Так і Natural Sapphire, звичайно, не захотіли залишитися в стороні від цієї події, підготувавши для малятка особливий подарунок - розкішну золоту брязкальце.

Ми використовуємо біле золото 750 проби, сапфіри, рубіни і діаманти. Довжина іграшки складе близько п'яти-шести дюймів. Брязкальце буде повністю функціональної, однак її не варто застосовувати за прямим призначенням. Це, скоріше, пам'ятний предмет. Іветт Це, представник компанії

Брязкальце буде прикрашена державним прапором Сполученого Королівства, і її відправлять через спеціальну службу, завідуючу подарунками для королівської сім'ї.

За словами представників Natural Sapphire вони символізує їхня подяка батькам принцеси, Кейт Міддлтон і принца Вільяма. Компанія виросла майже в три рази після того, як Кейт Міддлтон отримала обручку з блакитним сапфіром, що дісталася їй у спадок від принцеси Діани.