Тисячодоларову морозиво з золотим кільцем

Популярне нью-йоркське кафе Bagatelle і французька ювелірна фірма Mauboussin об'єднали свої зусилля, щоб створити найдорожчий в світі десерт з морозивом і фруктами.

Блюдо вартістю 1000 доларів, що отримало назву Mauboussin Mega Sundae і доступне для замовлення в Bagatelle починаючи з 1 травня, включає в себе ванільне морозиво, шоколадні трюфелі, французьке мигдальне печиво, прикрашений золотою фольгою шербет від виробника шампанського преміум-класу Dom Pérignon, шоколадно-горілчаний соус, позолочені шоколадні тістечка і свіжі збиті вершки. І це ми розповіли тільки про їстівної частини дивного десерту!

Готові посперечатися, що навіть ті, у кого до цих пір не потекли слинки, не встоять, коли дізнаються, що разом з морозивом до столу подається кільце Mauboussin з чорної сталі і білого золота. Кільце входить в колекцію Moi Non Plus / Toi Non Plus, також включає в себе кілька витончених браслетів з чорної і білої стали.

Як це не дивно, Bagatelle і Mauboussin не є піонерами в створенні абсурдно дорогих десертів. Так, у 2007 році нью-йоркська Serendipity 3 спільно з Euphoria створили шоколадне пишність під назвою Frrrozen Haute Chocolate, що коштувало 25 тисяч доларів за порцію і включало, крім власне десерту, золотий кубок, до основи якого був прикріплений браслет з 18-каратного золота з білими діамантами загальною вагою 1 карат, а також золота десертна ложка, усипана білими і коричневими діамантами.

Залиште Свій Коментар