CADA Jewellery: розкішні поп-арт дизайни від німецької пари

Хіба можна чекати чогось банального від бренду, ім'я якого розшифровується як Creativity, Arts, Designs, Anarchy (Креативність, Мистецтва, Дизайн і Анархія)?

Команда компанії складається з подружньої пари - Аннет і Герберта Копп, які заснували CADA Jewellery, познайомившись в Мюнхенській академії мистецтв в 1980-х роках. Вона вчилася на срібних справ майстри, а він вивчав живопис - і CADA багато в чому є синтезом цих двох мистецтв. Бренд знаходився в авангарді ювелірного дизайну протягом більш ніж 20 років і тепер його продукція присутня в найпрестижніших магазинах: від Colette в Парижі до Dover Street Market у Лондоні і Maxfield в Лос-Анджелесі.

Їх перший магазин відкрився Мюнхені в 1986 році і швидко привернув увагу колекціонерів, архітекторів і любителів авангарду.

Коли ти стежиш за розвитком мистецтва, ти автоматично починаєш відчувати, чого хочуть люди. Крім того, мистецтво - просто-напросто частина нашого повсякденного життя. Аннет і Герберт Копп

Секрет їхнього успіху - командна роботі, яку вони вдосконалювали протягом багатьох років. Герберт відповідає за дизайн, в той час як Аннет займається ділової стороною.

Мій чоловік одержимий ідеєю пошуку ідеальної форми. А я отримую невимовне задоволення, щодня допомагаючи людям знайти найбільш відповідний їм ювелірну прикрасу. Аннет

Від пишно прикрашених вторинних інсталяцій в Мюнхені - самих по собі творів мистецтва - до мінімалістичний шкатулок з хрому і рожевого дерева, CADA Jewellery створюють власний всесвіт розкоші. І в її центрі, звичайно, коштовності: гігантські коктейльні кільця, усипаний діамантами черепа, значні сережки-кільця. Найрізноманітніші мотиви - ангели, демони, Будди, квіти, перлів і змії - перемішуються, щоб перетворитися в розкішні вражають уяву прикраси, від яких в захват приходять і жінки, і чоловіки.

Кільце Capri з білого золота з аметистами, демантоидами і тсаворітамі

Кільця-шестигранники з білого золота з колекції Hexagon. Кільце зліва включає аметист, оточений коричневими діамантами; кільце праворуч - з цитрином, оточеним коричневими діамантами

Запонки з рожевого золота з різнокольоровими сапфірами

Браслети з колекції Love and Peace: біле, жовте і рожеве золото з діамантами

Сережки Greta з танзанітом вагою 24.86 карата

Залиште Свій Коментар