Багатогранна колекція діамантових прикрас від De Beers

Зміна денних прикрас на вечірні тепер не займе багато часу, завдяки новій колекції діамантів від De Beers.

Сфокусована на чарівному взаємодії каменів і світла, колекція Drops of Light виконана у фірмовому стилі De Beers, коли жоден міліграм металу не заважає діамантів сяяти і переливатися.

Сережки з колекції Drops of Light з відстібаються грушеобразной жовтими діамантовими підвісками, що дозволяє носити окремо Пусети з круглими діамантами
Сережки з колекції Drops of Light з відстібаються грушеобразной діамантовими підвісками, що дозволяє носити окремо Пусети з круглими рожевими

Велика увага була приділена гнучкості використання прикрас, і кожен виріб можна носити в декількох варіантах. Наприклад, сережки прикрашені знімними грушоподібними діамантами, без яких вони стають класичними сережками-гвоздиками.

До сережках додається діамантове намисто з трьома варіантами колірної гами на основі класичного безбарвного діаманта, грайливого жовтого і не менш чарівного рожевого.

Кольє з колекції Drops of Light з відстібається грушоподібної діамантовою підвіскою
Кольє з колекції Drops of Light з відстібається жовтої діамантовою підвіскою

Також в колекції представлені два інших чудових намиста, які можна доповнити кулоном з жовтим або безбарвним діамантом грушоподібного огранювання.

Залиште Свій Коментар