Манікюр з діамантами, сертифікованими GIA

Мережа салонів краси в Південній Каліфорнії пропонує своїм прекрасним клієнткам ексклюзивний дорогоцінний манікюр за 25 000 доларів.

Клієнти, готові викласти таку суму, отримають пляшку чудового шампанського, великий вибір французької випічки, ряд спа-процедур і на довершення всього - 20 діамантів з сертифікатом Геммологичеського Інституту Америки (GIA), які професійний ювелір перетворить в найдорожчий в світі манікюр.

Мережа салонів краси Images Luxury Nail Lounge, орієнтована на багатих клієнтів з міст Ірвін і Ньюпорт Біч, представила три варіанти комплексного обслуговування, ціна яких варіює від 500 до 25 000 доларів.

Найрозкішніша послуга - Glitz & Glamicure - коштує від 10 до 25 тисяч доларів. У цьому випадку вас чекає ексклюзивний сервіс з довгого списку привабливих пропозицій. Крім розкішного манікюру, в ексклюзивна пропозиція Glitz & Glamicure входить годинний масаж, омолоджуючі процедури для особи, а також макіяж Images Celebrity Makeover, в який входить нарощування вій, епіляція і стрижка.

В інтерв'ю газеті Orange County Register Тоні Нгуєн, генеральний менеджер мережі салонів, сказав, що побували у них клієнти вже змагаються, хто першим пройшов процедуру Glitz & Glamicure.

У нас є клієнти, які замовляють подібні послуги, тому ми вирішили розробити преміум-сегмент, врахувавши їх пропозиції і побажання.

Я не можу назвати вам їх імена, але в Ірвіні і Ньюпорт Біч є жінки, які не проти час від часу посоріть грошима.

Нгуєн

Друге елітне пропозиція салону називається Gold Rush Manicure і коштує від 2, 5 до 10 тисяч доларів. Клієнти виявляться в окремому кабінеті, де їм зроблять манікюр лаком Gold Rush від Models Own, який вважається другим найдорожчим лаком для нігтів в світі: один флакон коштує 130 тисяч доларів. Що й казати, нанесення чистого золота - це новий рівень догляду за нігтями.

Також в комплексну послугу Gold Rush Manicure входить шампанське, масаж обличчя, стрижка і нарощування вій.

Третє речення, Haute Couture Manicure, коштує від 500 до 2500 доларів, і в нього входить прикраса нігтів діамантами (до 20 каменів), мінеральна ванна, масаж обличчя і манікюр.

Минулого тижня в Ірвіні відкрився другий салон Images Luxury Nail Lounge.