Золотий iPhone X від Caviar за 2,4 млн рублів

Популярність iPhone X досягла неймовірних показників, і деякі компанії поспішили представити свої версії ефектною новинки.

Так, Brikk, що випускають кастомізовані версії гаджетів, ще у вересні показали 5 різних лінійок «яблучного» телефону в дорогоцінному виконанні вартістю від 7495 до 79995 доларів США (4, 8 мільйона рублів на 16.11.2017). І зовсім недавно російський бренд Caviar продемонстрував власні творіння.

Для своїх клієнтів компанія підготувала розкішний вибір: iPhone X, оформлений під діамантову корону; текстурований під ікру; прикрашений зображенням Жар-Птиці; покритий титаном, бурштином або оснащений сонячною батареєю на задній стороні. Пропонуємо помилуватися на смартфони з декількох (найцікавіших на наш погляд) серій.

Russia Імператорська Корона

Два найдорожчих смартфона в новій лінійці. Перший - в діамантово-золотий версії з доріжкою з рубінів коштує 2, 4 мільйона рублів. Другий - Russia Імператорська Корона Black - зі вставкою з чорненого титану й алое шпинелью варто 790 тисяч рублів.

Жар-Птиця Black і Red

Зворотний бік смартфонів, виконана з композитного онікса червоного або чорного кольору, прикрашена гравіруванням національного орнаменту і зображенням філігранної казкової Жар-Птиці зі срібла без покриття та з золоченням. Вартість обох апаратів - 259 тисяч рублів.

Russia Ікра

Ікра - один з найпопулярніших і відомих в Росії символів достатку і розкоші. І саме цей образ вибрали Caviar для оформлення двох моделей iPhone X вартістю по 254 тисячі рублів кожен. Зворотний бік смартфонів виконана з ювелірного сплаву чорного або золотого кольору, фактура відтворює поверхню суцільно вкриту іскрою. Зверху красується герб Росії, а в нижній частині - рядки з російського гімну.

Zodiac

12 смартфонів зодіакальною серії вартістю від 294 до 304 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Задня сторона кожного частково покрита натуральною шкірою і візерунком з титану з діамантами, що зображує один із знаків Зодіаку.

Love

Найромантичніша серія iPhone X. На одному смартфоні - перламутр і біле золото, поверх яких розташувався тоншає квітковий візерунок у вигляді лілії. На другому - зміїна шкіра червоного кольору із зображенням троянди. На третьому яскраві іриси на тлі яскраво-фіолетовою зміїної шкіри. Вартість кожного телефону - 279 тисяч рублів.

Russia

Версія iPhone X Russia Amber прикрашена зі зворотного боку янтарем, поверхня якого прикрашена гравіруванням, а в центрі розташувався двоголовий орел із золота 999 проби. Вартість - 269 тисяч рублів.

Модель Russia Norka відрізняється, мабуть, самим несподіваним оформленням. Зворотний бік покриває натуральне хутро норки «чорний діамант». Герб і табличка з рядками з гімну, як і у попередньої моделі, виконані в золоті 999 проби. Вартість - 229 тисяч рублів.

Поверхня Russia Volcano покрита вулканічною породою зі вставками, стилізованими під прожилки золотий лави. Вартість - 239 тисяч рублів.

Credo

Яскрава серія iPhone X, яка відтворює найвідоміші релігійні символи християнства, ісламу, іудаїзму і буддизму. Використовувані матеріали: біле і жовте золото 999 проби, композитний нефрит. Ціни різняться від 227 до 269 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Space

У лінійку увійшли 3 мобільних апарату під назвами Mars, Moon і Sikhote-Alin. Перший виконаний з композитного граніту з шматочком марсіанського метеорита в центрі позолоченого «кратера». Другий покритий композитним чорним оніксом, а в центрі «кратера» з білого золота поміщений справжній місячний метеорит. Третій смартфон покритий ззаду композитним каменем темно-синього кольору, а у верхній частині «спинки» в «кратері» розташувався шматочок метеорита Сіхоте-Алінь. Ціни від 264 до 274 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште Свій Коментар