Jeweled Garden - перша ювелірна колекція від Atelier Swarovski

Ювелірний дім Atelier Swarovski представив свою першу колекцію - Jeweled Garden, розроблену у співпраці з дизайнерів Метью Кемпбеллом Лоренца.

Це вже другий спільний проект творчого дуету - вперше Метью об'єднав свої зусилля з ювелірною фірмою в 2012 році для створення групи скульптур флори і фауни сюрреалістичною форми (цей проект також носив назву Jeweled Garden).

Для нової спільної роботи з Atelier Swarovski Кемпбелл Лоренса повернувся до витоків їх партнерства - пошуків натхнення в саду самоцвітів. Jeweled Garden в новій реінкарнації - це колекція з 15 унікальних прикрас, які дизайнер іменує «творами мистецтва, які можна носити».

У колекцію увійшло вісім різних кілець, чотири браслета і три намиста, в кожному з яких можна знайти безліч напівкоштовних і дорогоцінних каменів Swarovski, включаючи різнокольорових сапфіри, аметисти, родоліти, шпінель і топази, все обрамлені 18-каратним золотом.

Працюючи над цими прикрасами, дизайнер хотів, щоб його творіння ставали для власниць чимось «підібраним в магічному саду». Коштовності з колекції будуть доступні для покупки виключно в Bergdorf Goodman - магазині ювелірних прикрас класу люкс, розташованому в Нью-Йорку. Ціни на прикраси Bejeweled Garden варіюються від 8750 до 118 000 доларів.

Залиште Свій Коментар