Boucheron покрили телефон Vertu рубінами

Vertu об'єдналися зі всесвітньо відомим ювелірним домом для створення унікального мобільного телефону Vertu Signature Cobra, інкрустованого дорогоцінними каменями.

Vertu - бренд, що випускає люксові мобільні телефони ось уже майже 20 років, який ніколи не гнався за мегапікселямі фотокамер і гигагерцами процесорів. Замість цього компанія з самого початку зосередилася на тому, щоб дарувати своїм клієнтам максимальну естетичне і тактильне задоволення від «спілкування» з їх розкішним засобом зв'язку. У всякому разі нова модель Vertu Signature Cobra безумовно створена тішити погляд, виблискуючи незліченними рубінами і діамантами.

Обмежена серія представлена ​​8 екземплярами, натхнених оригінальною моделлю Vertu Signature, також прикрашеної червоними дорогоцінними каменями. Корпус розкішної новинки виконаний з рожевого золота і інкрустований 439 рубінами, покритий довгою тіло ефектною кобри, елегантно розташувалася навколо лицьовій панелі телефону. Для очей використані два смарагду. Вся композиція доповнюється ще двома великими діамантами. Кожен камінь був обраний, оброблений і вручну встановлений майстрами французького ювелірного будинку Boucheron.

Вартість нового творіння Vertu склала 360 000 доларів. Придбати Signature Cobra можна в Китаї в магазині Jingdong Mall, або через інтернет. І, звичайно, таке розкішне придбання неприпустимо доставляти звичайної кур'єрською службою. Замість цього до свого власника мобільний телефон відправиться на вертольоті.

Залиште Свій Коментар