Passion De L'amour - духи в формі дорогоцінного кексу

Можливо, це і не найдорожчий і не найкрасивіший у світі кекс, але він виявився відмінною формою для аромату з колекції Privée від House of Sillage.

Парфуми Passion De L'amour був представлений в минулому році і поставляється в фірмовому флаконі у вигляді капкейк, однак на цей раз неїстівне тістечко прикрасили блискучими дорогоцінними каменями, золотом і платиною.

На кришці з золота 750 проби зручно розташувався зелений тропічний гекон, прикрашений рідкісними колумбійськими смарагдами загальною вагою понад 10 карат. Навколо рептилії в'ються дві платинові ліани, блискучі 300 діамантами, а завершує композицію квітка з перламутру на рожевих морганіти.

Passion De L'Amour - це парфум з цитрусовими, квітковими і деревними відтінками, призначений як для чоловіків, так і для жінок. Початкова нота складається з бергамота з м'ятними тонами, доповненого шафраном і малиною. В основі серцевинною ноти - конвалія, Аміріс і малина, а базисна нота складається з ліатріс, агарового дерева, ванілі, тютюну та пачулі. Аромат Passion De L'Amour - творіння відомого парфумера Марка Букстома.

Залиште Свій Коментар