Perlée Couleurs від Van Cleef & Arpels

Шість нових кілець в колекції Perlée Couleurs можна носити кожне само по собі або відразу кілька для створення модних нині комбінованих кілець.

Ці кільця ідеально вписуються в колекцію Perlée. Остання була запущена в 2008 році і включає в себе кулони, браслети, сережки і кільця - і кожна прикраса має миттєво впізнавані «бісерні» межі.

Колекція була названа по французькому слову perlé, що можна перевести як «перлова кромка». Van Cleef & Arpels використовували цю техніку для додання м'якості дизайну своїх прикрас з 1920-х років. І цей прийом продовжує знову і знову з'являтися в нових роботах компанії - від натхненної культурою Марокко колекції Couscous 1948-го року до колекцій Twist і Alhambra, вперше запущених в 1960-х.

Прикраси, яким присвячений сьогоднішній огляд, відрізняються від попередників більш яскравими і зухвалими фарбами, залишаючись при цьому вірними знаменитому стилю попередніх колекцій. Бірюза в парі з білим золотом складають блискучий (буквально і фігурально) дует, а бісеріни з рожевого золота підкреслюють тепло, що виходить від сердолікових вставок.

Всі використані в лінійці камені були ретельно перевірені на відповідність найсуворішим критеріям відбору Van Cleef & Arpels, і все володіють насиченим кольором і ідеально рівним забарвленням.

Крім того, кожен дорогоцінний камінь привносить в оздобу свою символічні сили. Так, сердолік наділяє носія радістю і щастям, а бірюза висловлює щедрість і дружність. Малахіт, наприклад, дуже високо цінувався в Російській Імперії XIX століття, оскільки вважалося, що він є оберегом для дітей і мандрівників, а тигрове око захищав від ворожих стріл римських солдатів. Згідно римської міфології, онікс був створений з нігтів богині Венери після того, як Ерос вирішив зробити їй вночі манікюр.

Кожна металева намистина була вручну виготовлена ​​умільцями в майстернях Van Cleef & Arpels, які домагалися ідеальної градації розмірів. Установка дорогоцінних каменів в «воронки», що формуються металевими бісерінамі - вкрай трудомісткий процес, який також виконується цілком вручну: це необхідно, щоб упевнитися, що для кожного каменю знаходиться найкраще місце.

Колекція Perlée Couleurs не тільки ідеально вписується в тренд кілець-конструкторів, а й чудово підходить до кілець Van Cleef & Arpels з інших колекцій ювелірного дому, включаючи колекції Alhambra і Butterfly.

Залиште Свій Коментар