Ювелірні тренди 2015: весняне паве

Маленькі камінчики, подібно тане Крижинка, іскряться на сонце. Це дорогоцінний паве дарує ще більше світла і начебто ще більше тепла цієї весни.

Чи встигли ви остаточно прокинутися від зимового сну? Весна - час оновлення і цвітіння. І, звичайно, як і природа, мода теж не залишається на місці. Цей рік принесе нам велику різноманітності віянь і стилів, а одним з найцікавіших і яскравих трендів в цьому сезоні буде паве.

Паве - стиль інкрустації прикрас, при якому камінчики розташовуються один до одного впритул, створюючи безперервні дорогоцінні доріжки, іскристі і грають на світлі.

Паве буває різноманітним і можна підібрати варіант на будь-який смак. Для любителів ніжності і повітряної легкості підійде паве і безбарвних фіанітів або діамантів:

Якщо ви віддаєте перевагу строгість і класику, але бажаєте відмовлятися від задоволення відповідати моді і блищати в суспільстві, вам неодмінно припаде до душі варіант з запаморочливим чорно-білим паве.

Але, може, ви хочете бути центром будь-якої вечірки, притягаючи до себе загальну увагу. Ви хочете виблискувати всіма кольорами зеленої весни і блакитного неба, жовтих кульбаб і синього моря. Тоді ви неодмінно повинні вибрати кольорове паве.

Будь-образ, доповнений яскравою прикрасою з блискучим паве, неодмінно стане по-справжньому весняним і підніме вам настрій. Це весна! Час перетворення, час змін і експериментів. Міняйтеся і міняйте мир навколо вас!