Найдорожчі сонячні окуляри

Linda Farrow красиво захистить ваші очі від сонця всього лише за 34 тисячі доларів.

Компанія Linda Farrow в партнерстві з веб-порталом Key of Aurora (платформою, на якій покупці можуть знайти предмети розкоші, вироблені виключно на замовлення) виставила на продаж найдорожчі в світі сонцезахисні окуляри вартістю 34 217 доларів.

Серед матеріалів, які кращі ювелірні майстри Німеччини використовували при виробництві очок - 18-каратне золото і ограновані білі, чорні, рожеві або жовті алмази, рубіни і сапфіри. З такими інгредієнтами цей аксесуар не має конкурентів в званні найвинятковіших сонцезахисних окулярів в світі.

На вище згаданому сайті покупцеві надається можливість вибрати колір лінз, а також матеріал оправи - 24-каратне золото, платину або 18-каратне рожеве золото. Гнучка кастомизация дозволяє позбутися від сумнівів в тому, що на виході ви отримаєте справді унікальні окуляри.

Кожному покупцеві також пропонується познайомитися з брендом ближче всього за 1300 доларів. У вартість входять ніч в розкішному готелі Brown's в Мейфері - самому фешенебельному районі Лондона, зустріч з представниками Linda Farrow і командою Key of Aurora за стаканчиком чогось прохолодного в бутіку компанії на Mount Street, а також можливість ознайомитися з ретроспективою колекцій Linda Farrow.

Виробник модних сонцезахисних окулярів вдався до цих незвичайних заходів, щоб посилити свій бренд і підвищити сприймається якість продукту. Чудова макрозйомка найдорожчих в світі очок і готовність поділитися з кожним покупцем своєю історією - всього лише частина коштів, за допомогою яких Linda Farrow бореться за місце під сонцем.

Залиште Свій Коментар