Кращі прикраси на Тижні моди в Парижі

Паризька Тиждень моди - це завжди свято для очей, адже саме тут найбільші ювелірні будинки вперше представляють публіці свої новинки.

Кожне показане на тижні моди прикраса виготовлено вручну в єдиному екземплярі і являє собою вишукане твір мистецтва, квінтесенцію креативності, стилю і якості, так що відібрати з усього різноманіття дорогоцінної розкоші три найвидатніших прикраси було непростим завданням.

Насамперед слід розповісти про чудові оформлених у вигляді павичів сережках від Chopard з колекції Animal World (англ. «Тваринний світ»).

Барвистий водоспад дорогоцінних каменів, серед яких можна впізнати сапфіри, тсаворіти, турмаліни, аметисти і діаманти, став одним з центральних дизайнів, відібраних Chopard для їх першої вітрини ювелірних прикрас на Паризькому тижні мод.

Змія була синонимична бренду Bulgari вже більше семи десятиліть і її позолочені скорочення обриси - частий мотив в коштовностях легендарного італійського будинку розкошів.

Знаменитий змій - в годинної або ювелірної формі - був улюбленцем і шанувальниці Bulgari Елізабет Тейлор, і оглядачки в сфері моди Діани Вріланд і, вже в наші дні, австралійської актриси Уоттс, яка одягла усипане діамантами намисто Serpenti на церемонію вручення «Золотого Глобуса» в цьому році.

Чудова намисто Bulgari, яке компанія представила на Тижні моди в Парижі, має форму змії, луска якої прикрашена круглими і краплевидними смарагдами і діамантами ограновування «маркіза».

Третє прикраса належить бренду Chanel і містить в собі відразу два знаменитих улюблених мотиву Габріель Шанель. Коко Шанель був народжена під знаком Лева і захоплювалася всім зоряним, тому не дивно, що леви і зірки мали для неї величезне символічне значення. Свою увагу зірки встигли отримати ще в колекції Cosmique. Але і в цей раз лев, і зірка стали частиною унікального кільця Chanel з нової ювелірної колекції Les Intemporels. Головним елементом кільця є царствений лев (або всипаний діамантами, або цілком висічений з оніксу), який охороняє блискучу зірку.

Звичайно, кожне з прикрас, представлених на Тижні моди, - неповторно і цінно на свій лад. Але ми не сумніваємося, що попереду нас чекає ще безліч не менш вражаючих і пам'ятних дорогоцінних відкриттів.

Залиште Свій Коментар