Літотерапія: цілющі властивості каменів

Можна довго сперечатися про те, чи вважати літотерапію наукою і чи працює вона, але не можна заперечувати, що камінь, що володіє не тільки красою, але й цілющу силу, стає ще бажанішим.

Літотерапія (з давньогрецького litos означає «камінь», а therapy - «лікування») - галузь нетрадиційної медицини, що вивчає вплив натуральних каменів на духовне і фізичний стан людини.

Історія розвитку літотерапії бере свій початок з глибокої давнини, де досвідченим шляхом була доведена доцільність застосування каменів в лікуванні захворювань. Проте, широке поширення «терапія каменями» отримала тільки в 70-і роки ХХ століття.

Літотерапевт - фахівець, який займається вивченням енергетичного впливу мінералів на людський організм. Завдяки популярній думці про те, що літотерапія благотворно впливає на людину, ця наука щорічно знаходить все більше прихильників і послідовників.

Історія розвитку літотерапії. перші літотерапевт

Вважається, що мистецтво лікування з використанням сили каменів зародилося в далекому палеоліті, і було обумовлено виникненням центрів знахарства, культури і науки на території сучасних Єгипту, Ірану, Саудівської Аравії, Індії і Китаю. Найдавніші трактати містять інформацію про дорогоцінні камені, описуючи їх вплив на захворювання і самопочуття людини, в цілому.

Чудодійним властивостям каменів і мінералів присвячували свої праці Теофаст, Авіценна, Аристотель, Гіппократ, Парацельс і багато інших. Наприклад, вчений Пліній рекомендував використовувати для розтирання лікарських рослин використовувати ступки з сицилійського агату. Вважалося, що цей мінерал ефективно знижує больові відчуття при укусах отруйних комах і павуків, а також, підсилює корисні властивості рослин.

За своє життя літотерапевт Діоскур зібрав безліч відомостей про чудодійні властивості каменів: бурштину, смарагду, нефриту, перлів, лазуриту і сапфіра, опису яких присвятив останні роки життя. Пізніше Микола Коперник готував ліки, основним інгредієнтом яких були камені, перетерті в порошок.

літотерапія сьогодні

Стародавні літотерапевт були впевнені: камені таять в собі магічну енергію неймовірної сили. Цією енергією, будь вона позитивної або негативної, мінерал діє на людину. Сьогодні більшості з нас це здається лише легендою або просто красивою казкою. Однак деякі дотримуються думки, що цінність каменю повинна визначатися не тільки його ювелірними характеристиками, але і цілющими властивостями.

На думку прихильників різних навчань і наук, кожен мінерал, незалежно від своєї ювелірної цінності, має набір унікальних властивостей. Безумовно важлива астрологічна сумісність, і часто літотерапевт підбирають камені у відповідності зі знаком Зодіаку людини. Зазвичай дію мінералу направлено на посилення тих чи інших якостей свого господаря за рахунок придушення інших його рис характеру. Раціональний підбір каменю Літотерапевт призведе до правильної корекції і гармонізації людського характеру, до поліпшення його душевного і фізичного здоров'я, отже, до позитивних змін у долі.

Залиште Свій Коментар