Портрет з платинових сфер - безсмертна фотографія за мільйон доларів

Представляємо вам останню ювелірну новинку - портрети з платинових кульок. Прикраси вже не просто частина вас - вони стають вами.

Багато жінок вважають, що платина займає друге місце серед дорогоцінних металів, однак завдяки цьому портретному тренду вона цілком може, як нам здається, претендувати на звання головного металу для ювелірних виробів.

Відвідувачки ювелірних магазинів зможуть тепер побалувати себе блиском абсолютно нового роду - якщо раніше вони могли тільки носити коштовності, сьогодні у них з'явилася можливість увічнити себе самих і своїх близьких в платині. Хочете доказів? Погляньте на перший в світі платиновий портрет!

Унікальне витвір ювелірного мистецтва являє нашому погляду блискучу дівчину - блискучу зовсім не метафорично, адже її обличчя сформовано з десяти тисяч дзеркальних платинових сфер. Для виготовлення незвичайного портрета використовувалися платинові злитки, розплавлені в горні при температурі понад 1700 градусів за Цельсієм. Потім розплавленим шматочках металу була додана форма кульок діаметром від двох до п'яти міліметрів. Ці-то мініатюрні сфери і відобразили на століття лик прекрасної дами - і готові точно так же обезсмертити риси будь-якої іншої красуні.

Виробництво портрета передує півгодинним спілкуванням між клієнтом і творчим персоналом, в ході якого обговорюються всі деталі майбутньої роботи. На наступному етапі робиться фотографія клієнта в поодинці або разом з близькою людиною. Отриманий знімок потім обробляється в спеціальному комп'ютерному додатку.

Ось і все, можете розпрощатися зі старою доброю фотопапером. Наступного разу ви побачите цю фотографію, коли вона вже перетвориться зусиллями висококласного майстра в платиновий портрет. Процес «збирання» портрета може, за бажанням покупця, бути знятий на відеокамеру. Готовий портрет відсилається клієнту в витонченої платинової рамці.

Platinum Portrait ( «Платиновий портрет» з англ.), Сліпуче дитя Platinum Gold International, з'явився на світ завдяки спільним зусиллям фахівців з усього світу, включаючи японських майстрів, і кращих ювелірів. Оскільки кожна сфера закріплюється на своєму місці вручну, для створення першого портрета треба було залучення чотирьох ремісників, невпинно працювали протягом тижня.