Діамантові Apple Watch за 163 000 доларів

Уже в той момент, коли з'явилися перші концепти «розумних годин» Apple, стало абсолютно очевидно, що Goldgenie, не раз доклали руку до iPhone, і тут не залишаться в стороні.

Слідом за Brikk (які, до речі, попрацювали не тільки над смартфонами, але і дісталися до фотоапарата Nikon), що випустили позолочені Apple Watch за 75 000 доларів, і Mervis Diamonds, які запропонували елітну версію «розумних годин» за 30 000 доларів, відома компанія Goldgenie, підготувала свою дорогоцінну годинну колекцію Spectrum.

Apple Watch неодмінно змінить наше уявлення про час і те, як ми з ним звертаємося. У нас у всіх є вибір, що робити з наявним у нас часом, і ми просто хочемо допомогти не витратити його даремно. Час - це подарунок і розкіш одночасно, і ексклюзивна версія Apple Watch є яскравим тому підтвердженням. генеральний директор Goldgenie Лабан Румс на презентації колекції Spectrum

У колекцію входять моделі Apple Watch з золота і нержавіючої сталі, прикрашені дорогоцінними каменями і іншими матеріалами. До годинах додаються ремінці зі шкіри пітона (теперішнього та синтетичної), крокодила, а також високоякісної телячої шкіри. Ціна моделі з нержавіючої сталі з золотим напиленням складає близько 3 000 доларів, тоді як топовий екземпляр, покритий золотом 75 проби і чудовими діамантами, буде коштувати близько 163 000 доларів.

Передзамовлення на Apple Watch від Goldgenie відкрився 9 квітня, тобто за день до офіційного старту продажів оригінальних «розумних годин».