Золоті ручки Omas до 450-річного ювілею Шекспіра

Серед ручок, запропонованих з цієї нагоди брендом Omas, виділяється золота пір'яна ручка, випущена обмеженою серією з 45 екземплярів.

Понад чотириста років тому, коли Вільям Шекспір ​​писав свій черговий сонет або п'єсу, його основним робочим інструментом було просте старе перо, яке він зрідка занурював в чорнильницю. У цьому році весь світ відзначає 450-річний ювілей драматурга з Стратфорда-на-Ейвоні, і навряд чи варто дивуватися, що безліч компаній, включаючи італійського виробника ручок Omas, вирішили відсвяткувати знаменну дату колекціями виняткової вишуканості, що пишуть. Найвизначнішою моделлю стала золота пір'яна ручка вартістю 49 950 доларів.

Ручка Omas William Shakespeare Anniversary Edition є спільним проектом Omas і Shakespeare Birthplace Trust, незалежного благодійного освітнього фонду. Співпраця відкрило команді Omas двері у всеосяжні архіви фонду, що допомогло їм зібрати достатньо матеріалу для дизайну ручки.

Центральна частина ручки виконана з дуба, а верхівка, рукоять і ковпачок виготовлені з золота і прикрашені мереживним орнаментом, запозиченим з обрамлення портрета Шекспіра в Страдфордском фонді. У верхній частині ковпачка розташовано напис, що повторює вигравірувану на колись належав Шекспіру кільці (тепер кільце знаходиться в архіві фонду). Крім того, на ковпачку розміщений портрет Шекспіра роботи англійського гравера Друшаута на одній стороні, і зображенням письменника за робочим столом - на інший. У нижній частині ручки викарбувано запис з парафіяльної книги: «Gulielmus filius Johannes Shakspere» (лат. «Ульям, син Джона Шекспіра»).

До того ж до пір'яний ручці Omas пропонує кулькову версію, також випущену обмеженою серією з 45 екземплярів, але трохи меншою (і більш придатною ювілейної дати) вартістю в 45 000 доларів. Крім того, компанія пропонує ще дві альтернативних модифікації - зі срібла вищої проби або 18-каратного золота. Ці моделі виготовлені в кількості 450 пір'яних ручок 3 500 доларів за штуку, і 234 кулькових ручки з демократичним цінником 3 250 доларів.

Залиште Свій Коментар