Королівські парфуми - Imperial Majesty Perfume від Clive Christian

Не всі коштовності зроблені з золота і діамантів - Clive Christian довів, що і духи можна віднести до цієї категорії.

У 1999 році знаменитий дизайнер інтер'єрів Клайв Крістіан, глава і засновник Clive Christian, придбав лондонську парфумерну фірму Crown Perfumery, засновану в XIX столітті виробником корсетів. Відповідно до одного з історичних джерел, Crown Perfumery з 1872 року була офіційним постачальником парфуму і ароматичних солей для королівського двору.

Минуло більше десяти років після поглинання дизайнерською фірмою парфумерів Її Величності, але Clive Christian не забув про зв'язок Crown Perfumery з королівською сім'єю, і тому при створенні чергового аромату звернувся до прославленого парфюмеру Роха Даву, попросивши його створити найпрекрасніші духи без оглядки на вартість аромату.

За словами компанії Symrise, Роха Давши взявся до роботи з ентузіазмом: «він відчинив свою скарбницю - колекцію найвишуканіших запахів - і став шукати найбільш дорогі і ефектні нотки ароматів, які тільки можна знайти на Землі. Рожеве масло за шість тисяч євро, фіалковий корінь вартістю 11 тисяч євро за кілограм, жасмин прямо з Індії, привезене з Італії масло троянди коричної, для однієї краплі якого потрібно не менше 170 квіток! »Кажуть, що кожної партії цього рідкого золота необхідно було шість місяців, щоб набрати всю силу аромату.

Божественна рідина, отримана в алхімічної лабораторії парфумера, була названа Clive Christian Perfume No. 1. Одна унція (30 мл) цих духів коштує 2 350 доларів. Але і це не все, тому що компанія приготувала обмежену серію Clive Christian No. 1 Imperial Majesty Edition.

Обмежений випуск містить півлітра королівських духів і розорить ваш бюджет на значні 215 000 доларів. Запаморочливий аромат поставляється в кришталевому флаконі виробництва французької компанії Baccarat.

Згідно з інформацією Symrise, бутель зроблена з «матеріалу, з яким настільки складно працювати, що кожна третя заготівля розбивається в процесі виробництва. Шийка пляшки нагадує за формою діадему, якій коронували королеву Великобританії, і виготовлено зі вставкою 18-каратного золота і 5-каратного діаманта класичної огранки. Після покупки на золотий диск на шийці флакона методом гравіювання наносять ім'я власника ». Дорогоцінна бутель покоїться в оббитих оксамитом і обробленою платиною скриньці чорного дерева.

Clive Christian No. 1 Perfume Imperial Edition був випущений обмеженою серією з лише 10 бутлів, п'ять з яких були відправлені в архів. Звичайно, бутель може прийняти і іншу форму на замовлення клієнта. Ходять чутки, що сер Елтон Джон придбав собі цей парфум у флаконі, що має форму рояля. А Кеті Холмс нібито «носила» Clive Christian No. 1 в день свого весілля з Томом Крузом.