Дитяча пляшечка за 272 000 доларів

Хоча ваш малюк не зможе нею скористатися за прямим призначенням, але точно зможе пишатися, що є володарем найдорожчої пляшечки в світі

Пам'ятайте, ми розповідали вам про найдорожчу соску-пустушку, цілком відлиту з платини? А ще згадували саму розкішну дитяче ліжечко.

Що ж, раді повідомити, що ніша ювелірних аксесуарів для самих маленьких продовжує зростати: іспанська фірма Suommo випустила найдорожчу дитячу пляшечку. Пляшка, дизайн якої натхненний російської матрьошкою (а ця дерев'яна виріб нерідко позичає свої впізнавані контури ювелірним виробам - згадати хоча б останню колекцію Карли Аморін), виконана в блискучому рожевому золоті, а ювеліри Suommo подбали про те, щоб до теплого металевого блиску приплутувалася сяйво десятків найяскравіших діамантів.

«Пляшка-лялька», як охрестили своє творіння іспанські дизайнери, доступна в трьох розмірах, а Suommo з радістю вигравіюють на пляшці якусь фразу за бажанням покупця.

Втім, хоча якість матеріалів і виконання цього екстравагантного супутника немовляти не викликає сумнівів, в практичності пляшечки з золота і діамантів (як і в дбайливості батьків, готових придбати своєму чаду такий подарунок) ми не цілком упевнені.