Чорне залізо, бронза і діаманти від Hemmerle

На своєму травневому показі в Нью-Йорку Hemmerle віддали данину поваги виробу, яка провела революцію в естетиці ювелірів Мюнхена.

У 1995 році замовлення на кільце для друга сім'ї, що віддає перевагу залізо дорогоцінних металів, надихнув Штефана Хеммерл закріпити діамант не в золоті або платині, а в улюбленому матеріалі його друга. Вражаючий ефект поєднання прозорого діаманта з чорним залізом стане «трампліном» для майбутніх виробів Hemmerle. Більш ніж двадцять років по тому, Hemmerle продовжує свій новаторський шлях в світі сучасного ювелірного дизайну.

Цієї весни поєднання чорного заліза з безбарвними діамантами можна буде побачити в нових прикрасах Hemmerle, серед яких пара «вибухових» сережок: два діаманта старої європейської огранки виблискують в ореолі з металевих голок, нагадуючи морських їжаків.

Було також продемонстровано широке залізне кільце з вирізаними маленькими «віконцями», в яких розташувалися великі діаманти ограновування «кушон». Ця гра з контрастами світлого і темного, матового і блискучого, гладкого і текстурованого триває і в масивному браслеті: смуги чорного заліза чергуються з діамантовим паве, в якому камені встановлені «догори ногами».

Не менш цікаво виглядають сережки Hemmerle, що поєднують неймовірно крихкий перли мело з грубуватою міддю: ніжні відтінки персикового і оранжевого рідкісного дорогоцінного каменю чудово поєднується з металевою оправою. Так само і в парі діамантових сережок класичний елегантний блиск дорогоцінного каменю гармонійно поєднується із матовою бронзою.

У нас немає ні найменшого сумніву, що нові сміливі прикраси Hemmerle неодмінно припадуть до душі шанувальникам ефектних, несподіваних поєднань і експериментів з власним стилем. Але і любителі більш класичних виробів не відчують себе обділеними: погодьтеся, вкрай складно встояти проти кільця з білого золота з розкішним прямокутним діамантом і доріжкою дорогоцінних каменів по обідку.

Залиште Свій Коментар