Діамантова ручка High Artistry Heritage Spider Metamorphosis від Montblanc

Новий пише інструмент Montblanc - ода чудовим коштовних каменів, металів і ... павукам.

Павуків мало хто може назвати найпрекраснішими створіннями на світлі, однак для майстрів Montblanc вони виявилися щедрим джерелом натхнення. Вперше ці членистоногі оселилися на виробах бренду в 1920-і роки, і нещодавно повернулися з розкішними ручками із серії High Artistry Heritage Spider Metamorphosis, названими слідом за твором «Метаморфози» Овідія.

Обмежена серія пишуть представлена версіями High Artistry Heritage Spider Metamorphosis LE 1 (в золоті трьох кольорів), LE 5, LE 10 і LE 88.

Корпус ручки виконаний з білого, червоного золота або кольору шампанського. На верхівці ковпачка інкрустований діамант круглого ограновування, бірманські огранованим сапфіром, зірчастим сапфіром, зеленим турмаліном або кольоровий ювелірної смолою.

Ковпачок у всіх моделей прикрашений мініатюрним павуком, спина якого виблискує одним великим дорогоцінним каменем. Павук може бути від'єднаний від ручки і використаний як центральний елемент прикраси, що йде в комплекті: браслета, шпильки для краватки або брошки.

Нова лінійка пір'яних ручок Montblanc випущена обмеженим тиражем. А в колекцію також увійшов ноутбук High Artistry Spider Metamorphosis Notebook, покритий штучною «рослинної шкірою», пофарбованої натуральними маслами.

Залиште Свій Коментар